Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Game # 552482030 - Texas Hold'em No Limit EUR 0,02/0,04 - Table "Barneveld"

    Players(max 6):
    hejdaniel (EUR 3,17 in seat 1)
    -ignite- (EUR 1,42 in seat 3)
    quqqa (EUR 1,16 in seat 4)
    joco57 (EUR 4,09 in seat 5)
    HERO (EUR 1,88 in seat 6)

    Dealer: quqqa
    Small Blind: joco57 (0 02)
    Big Blind: HERO (0 04)

    HERO was dealt: -

    -ignite- Call (0,04)
    quqqa Call (0,04)
    joco57 Call (0,02)
    HERO Check

    Flop - -

    joco57 Check
    HERO Bet (0,16)
    -ignite- Fold
    quqqa Call (0,16)
    joco57 Call (0,16)

    Turn - - -

    joco57 Check
    HERO Bet (0,50)
    quqqa Fold
    joco57 Call (0,50)

    River - - - -

    joco57 Check
    HERO Check

    joco57 shows: - (a pair of aces)
    HERO didn't show hand

    joco57 wins: EUR 1 56 (with a pair of aces)
    Rake: EUR 0 08

    Game ended 2007-04-14 13:15:30 GMT+01:00


    Jak widać dużo limperów. Jak wy rozegralibyście to rozdanie? Z tak niskim kickerem chyba zbyt mocno zacząłem RAIS'ować, aczkolwiek nie chciałem dać możliwości zbierania do koloru. Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    porzucasz juz 5cd i przerzucasz się na holdema ?

    ja bym tutaj na flopie podbij o pot, a pozniej zmieniam sie w pasywnego gracza check/fold

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Check/fold na turnie i river c/c jak nie bedzie serca. Duzo asow podbija preflop wiec jego range Ax to pewnie mniejszy nisz AT- + akcja sugerujaca drawowanie.

    Sory zle przeczytalem reke beda trzy osob na river by byly bez bet, wiec c/f moze nie byc zly, ale nie jestem pewien.
    Ostatnio edytowane przez Znachor ; 14-04-2007 o 21:40

  4. #4
    Sharker- Tak, przerzucam się. Więcej graczy, więcej stołów, więcej turnieji i więcej room'ów- to mnie skłoniło. Wiadomo, na początku nie będę miał takich samych wyników jak w 5CD, ale wszystko kwestia czasu i doświadczenia. Wracając do rozdania zgadzam się z Tobą, że rozegrałem to zbyt agresywnie, wręcz troszkę w stylu kamikadze, aczkolwiek jeżeli BET na FLOPIE jest dobry to co zmienia ta na turnie? Możliwość strita i drawa do kolejnego koloru. Pewnie chodzi o to, że jeżeli ktoś sprawdził bet-pot(bo podbiłem przecież o pulę) to albo zbiera do koloru, albo właśnie ma tą top pair z wyższym kickerem niż ja? Dziękuję bardzo za komentarze Tobie i Znachorowi.
    Pozdrawiam Kuba.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    Ja z A2s przy flopie nie dającym szanse na flush grał bym bardzo pasywnie... Na Flopie check/fold, jest chyba jasne, że przeciwnik mógł mieć A, a nawet mogły mu się trafić 2 pary jeżeli na pf nei było podbicia...
    Moje zdanie:
    Nigdy nie graj kart z niskim kickerem przy nie podbitym preflopie...

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Cytat Zamieszczone przez Five_Card_Draw Zobacz posta
    , aczkolwiek jeżeli BET na FLOPIE jest dobry to co zmienia ta na turnie? Możliwość strita i drawa do kolejnego koloru.
    Nic nie zminia bo sprawdzili cie na turnie ktos moze tesz miec KQ ale duzo osob by podbilo z tym. Jednak wiesz ze cie sprawdzily 2 osoby, teraz jesli ktos ma A z wyzszym kickerem to pewnie bedzie betowac na turnie jak ty tego nie zrobisz wiec na river zmienia sie twoja informacja co do reki przeciwnikow dajace wieksze prawd. ze ktos ma drawa + nie chesz grac duzej puli z ta reka chyba ze bys mial jakis super read. c/f to tesz opcja ale z jednym przeciwnkiem raczej bym sprawdzil.

    Jakby byl tylko jeden przeciwnik i mialbys nad nim pozycje to moze nawet by sie oplacalo zabetowac river i spasowac jak bedzie serce na river, ale nie jestem pewien.

    Pamietaj tesz o pot-odds na river np. zabetuje pol pot to bedzie 05.-1.5 czyli 1-3> musisz miec wygrywajaca reke w 25% przypadkow zeby wyjsc na zero.

    Co do rak to moga miec duzo wiekszy range Jx/pp jest mozliwe ze sprawdza z tym bet, 44 tesz. Ale Ax i fd sa najbardziej prawdopodobne.
    Ostatnio edytowane przez Znachor ; 14-04-2007 o 22:23

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Five_Card_Draw Zobacz posta
    Game # 552482030 - Texas Hold'em No Limit EUR 0,02/0,04 - Table "Barneveld"

    Players(max 6):
    hejdaniel (EUR 3,17 in seat 1)
    -ignite- (EUR 1,42 in seat 3)
    quqqa (EUR 1,16 in seat 4)
    joco57 (EUR 4,09 in seat 5)
    HERO (EUR 1,88 in seat 6)

    Dealer: quqqa
    Small Blind: joco57 (0 02)
    Big Blind: HERO (0 04)

    HERO was dealt: -

    -ignite- Call (0,04)
    quqqa Call (0,04)
    joco57 Call (0,02)
    HERO Check

    Flop - -

    joco57 Check
    HERO Bet (0,16)
    -ignite- Fold
    quqqa Call (0,16)
    joco57 Call (0,16)
    Check-fold i zero myślenia! A tym bardziej na turnie po tym jak cię callowali.