Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Gt+

  1. #21
    GuestJ Guest
    Ja zaczołem używać gt+ od niedawna i muszeę powiedzieć że to świetna sprawa, tym bardziej że darmowa. Wale 8 stolików sh i teraz bez tej zabawki to nie wiem jak bym grał. Wystarczy sobie spojrzeć i już widzisz kto jest regulars a kto sobie wpadł przegrać trochę siana. Jak przejdę na NL50 to zainwestuje w Acehuda ale narazie to wystarczy, przynajmniej na mikro. Sam wyświetkam tylko ile procent rąk koleś gra i jaką mam próbkę. Resztę mam jak najadę myszką na klijenta. Mi tak pasuje bo nie mam rozpraszającego bałaganu i wszystko jest czytelne. Sebkrol ma racje, od przybytku informacji głowa nie boli. Skoro masz PT to dlaczego nie miał byś mieć GT+, napewno pomoże w kilku sytuacjach. Przy multi fajnie jest też wyświetlać swoje staty z konkretnego stolika. Można mieć jakies pojecie o swoim wyzerunku bo trudno wszystko obserwować i czuć gdy masz dużo akcji.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    26
    Przepraszam, może ja nie jestem zorientowany, nie znam tego programu, ale czy GT+ obsługuje stoliki cashowe 9 osobowe na pokerstars? Mi wywala statystyki graczy z ktorymi gram, ale rozmieszcza je na stole tak jak by to był stolik 10 osobowy...
    Znalazłem w starszej wersji programu okno gdzie po wybraniu stolika okresla sie jego rodzaj. Były tam tylko 3 opcje: HU, 6max i 10max.
    Nie było 9 osobowych. Po wybraniu 10os oczywiscie wyswietlał jak dla 10 osób.. straszny bałagan....

    Pzdr.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    10
    Cześć
    Czy w ongame trzeba ręcznie dopasowywać wyświetlane statystki do graczy i nie ma tak jak w PokerAce Hud opcji auto-center ?
    Pozdrawiam

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Ciężko mi iidzie z tym GT bez opcji dotyczących CB

    Went to showdown może jakoś pokazywać czy ktoś jest calling station

    Jaki went to showdown musi mieć przeciwnik, aby móc spokojnie robić CB?

    help

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    igiel a nie lepiej zwrocic troche uwagi na to co sie dzieje na stoliku?

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Na pewno lepiej, ale gram 6+ stołów z overlapem, dalatego jedyne ready to staty

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    pisales ostatnio o rady tam bo przegrywasz mimo ze wydaje Ci sie ze grasz dobrze, moze ogranicz liczbe stolow?

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    usunąłem post:/

    i nie używasz PT?

    Ciężko mi iidzie z tym GT bez opcji dotyczących CB

    Went to showdown może jakoś pokazywać czy ktoś jest calling station

    Jaki went to showdown musi mieć przeciwnik, aby móc spokojnie robić CB?

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    uuuuuuuuu nikt nie używa GT?

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja używam Ogranicz liczbę stołów, ja ograniczyłem do 7 i jest łatwiej, a co do cb to na mnie tego nie rób bo zrobię Ci rr Co do reszty graczy to gra tam tak niewiele osób że szybko można zrobić o nich notatki...