Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
  1. #11
    Jokero - antytalent do rozdawania.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    Dostales AK w swoim ostatnim rozdaniu, wiec co placzesz?:P Ja przez caly turniej nie zobaczylem takiego ukladu. Ale obiecuje poprawe nastepnym razem, to jest za 2 tygodnie bo teraz mnie nie bedzie

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Nie wojtas Ty za to super rozdajesz nie dość że w 50% przewracasz karty to jak wyłożysz flopa mam 80% to i tak zawsze wpierdole

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez Kadziel Zobacz posta
    Nie wojtas Ty za to super rozdajesz nie dość że w 50% przewracasz karty to jak wyłożysz flopa mam 80% to i tak zawsze wpierdole
    Nie moja wina, że nie umiesz rozegrać

    Jokero, nie AK tylko K3 of na bb. Kłamca Ale widzę mocne postanowienie poprawy, więc OK.

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Tak nie umiem 90% z partji w których wyciągasz mi mega batmany jest po wcześniejszych all inach gdzie mam przynajmniej 70% na wygranie ręki. Jokero nie umie rozdawać mnie zawsze coś tam da przynajmniej nie odwraca kart i umie je potasowac Najlepiej rozdaje popy Jak tylko kłade struddle'a i mówie że popy ładnie mi rozda to od razu AA i all inem w ryj

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Kadziel Zobacz posta
    Tak nie umiem 90% z partji w których wyciągasz mi mega batmany jest po wcześniejszych all inach gdzie mam przynajmniej 70% na wygranie ręki. Jokero nie umie rozdawać mnie zawsze coś tam da przynajmniej nie odwraca kart i umie je potasowac Najlepiej rozdaje popy Jak tylko kłade struddle'a i mówie że popy ładnie mi rozda to od razu AA i all inem w ryj
    Ta...ja Ci źle rozdaje, bwin Ci źle rozdaje, krupier Ci źle kolor rzuca...po prostu jesteś pechowcem Weź się lepiej za uczciwe zarabianie pieniędzy

    A co do tasowania to nie moja wina, że jestem Pan Manualny i mam problem z posłodzeniem herbaty, żeby się połowa nie rozsypała

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    Byl wczoraj turniej? Jesli tak to dlaczego nie ma zadnych informacji na temat zwyciezcow itd.?

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    byl byl
    Zbudowalem sie szybciutko do 10k i szybciutko oddalem:P Wygral Tom 2gi byl Popy to pamiętam i chyba 14 osób grało

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    3-cia kolejka zaktualizowana na naszej stronie więc JOKER możesz wszystko już przeanalizować choć Kądziel co najważniejsze zrelacjonował. Za tydzień myślę, że wrócisz bo już każdy się dopytywał o gwiazdę naszej ligi

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    Och Korzen nie zawstydzaj mnie Oczywiscie, ze sie pojawie za tydzien, chociaz z niecierpliwocia oczekuje na turniej zwany re-buy'em wiadomo dlaczego Taka przerwa mam nadzieje, ze dobrze mi zrobi, bo to co pokazalem przez pierwsze dwie kolejki to totalna porazka. Wszyscy znaja moja gre i czytaja mnie jak otwarta ksiazke, szczegolnie Bacho ktory moje podbicie z AJ sprawdzal z 52 bez zadnego problemu. Poza tym gratuluje wygranej, pozdrawiam!