Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 62
  1. #51
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    turniej normalnie o 18:00 FREEZOUT 40 zapraszam

  2. #52
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    a jacun bedzie ? : > bo nie wiem czy przyjezdzac

  3. #53
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    No bede pod warunkiem, ze ktos zalozy za mnie wpisowe, ewentualnie pozyczy. To wowczas przyjade Czekam na odpowiedzi w zwiazku z tym, pozdro!

  4. #54
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    Zaległy turniej czyli ostatnia kolejka przed Mastersem odbędzie się w ŚRODĘ o 18 - FREEZOUT 40.

    Turniej finałowy MASTERS z najlepszą ósemka zgodnie z planem w PIĄTEK o 18

  5. #55
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    3
    czy organizator mógłby wreszcie zaktualizować ranking;!!! pozostal 1 turniej do mastersa a nic nie wiadomo?

  6. #56
    Witam.
    Zapraszam jutro do Mario na stolik 5/5. zaczynamy godz. 20:00.

  7. #57
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    rankinigi beda na pewno zaktualizowane do srodowego turnieju aby wszystko było jasne (najpozniej w srode do poludnia)

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    RANKINGI zaktualizowane! Wreszcie! Przepraszam za zwłokę w ostatnich dwóch tygodniach.

    Liga się rozwija coraz bardziej, więcej nowych graczy i frekwencja też całkiem wysoka. W tym sezonie WIOSNA 2007 zagrało u nas łącznie 55 graczy a w jednym turnieju rekord wyniosł 30 osób.

    Dzisiaj zapraszam na ostatni turniej sezonu WIOSNA 2007
    o godzinie 18:00 jak zwykle w FALCONIE

  9. #59
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    Kwalifikacje zakończone czas na turniej finałowy!
    Wszystko zaktualizowane na naszej stronie www. Ustalone też już są stacki poszczególnych graczy w MASTERSIE

    Gratulacje dla Skywalka wygranej w ostatnim turnieju a przede wszystkim dla Wojtka zwycięzcy "długiej fali". Jest niestety jedynym reprezantem "rodzimej" mysłowickiej ekipy (za to lider)

    5 graczy w sezonie WIOSNA 2007 zagrało we wszystkich kolejkach:
    - Adria
    - Pablo
    - Popy
    - Wojtek
    - Vitold

    Brawo za 100% frekwencje!
    Łącznie aż 55 osób uczestniczyło w rozgrywkach a średnia graczy na turniej to ponad 20 osób.

    Niestety muszę poinformować o zmianach organizacyjnych odnośnie naszej BETSSON SILESIA LEAGUE. Wyjeżdżam w wakacje i przyszły semestr też jestem nieobecny. Ada, Bacho i Wojtek (współorganizatorzy) też nie będą w stanie podjąć się w pełni prowadzenia rozgrywek od następnego sezonu, dlatego do końca lutego 2008 roku organizację ligi tymczasowo przejmuje PEPE.

    Chciałbym aby regulamin, sponsor, wpisowe i ogólne zasady rozgrywek pozostały takie same. Najwięcej zależy od Waszej frekwencji! Wakacje wiadomo, czas przejściowy, więc z frekwencją może być różnie ale mam nadzieję, że liga będzie się dalej rozwijać.

    W piątek na 18:00 zapraszam na turniej finałowy MASTERS

  10. #60
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    Dwa dni po mastersie i tu pojawia sie moje pytanie odnosnie wynikow piatkowego turnieju. Czyli kto wygral, kto byl drugi itd. Jesli ktos wie to niech napisze co i jak. Z gory dzieki za info. Do zobaczenia w nastepnym sezonie, byc moze