Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62
  1. #41
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    Odnośnie ticketów, ktorzy mieli dostawać wszyscy gracze uczestniczący w turnieju - ogłosiłem na początku sezonu, ze nie wysylam wszystkich nickow (ticket 1$)... jesli ktos jest zainteresowany niech da mi znac po danym turnieju wysle do Betsson.

    Zawsze nagradzane sa 4 pierwsze miejsca, ten kto odpadl ostatni (ticket 5$) i na koniec miesiaca gracz eliminujacy najwiecej osob (ticket 20$) + 1-sze miejsce po 10 turniejach kwalifikacyjnych i MASTERS (500$).
    Wysyłanie wszystkich graczy dla ticketu 1$ lub 2,5$ mija sie z celem jesli i tak wiekszosc osob nie ma zamiaru tego wykorzystac. Dlatego "te" bede wysylal indywidualnie.

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    Czy dostał ktoś może już kasę na Betsson za ostatnią kolejkę?

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    3
    czy dostal juz ktos kase za piatkowy turniej? pablo_sc

  4. #44
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    no ja dostsalem polowe z tego co mialem dostac czyli 13$ zamiast 25$!

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    W związku z Weekendem Pokerowym w Falconie 9 turniej sezonu WIOSNA 2007, który miał się odbyć w piątek zostaje ODWOŁANY.

    Ilość "kolejek" w sezonie musi się zgadzać dlatego zostanie wyznaczony dodatkowy termin aby nadrobić straty. Informacje podam na forum.

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    A co z 8 kolejka? Odbyla sie wogole w tamtym tygodniu? Bo wynikow na stronie ani na forum nie znalazlem. Korzen, moze pouzupelniaj to

  7. #47
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Ty nie filozuj tylko przychodź dzisiaj. Pzdr.

  8. #48
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    Nie zauwazylem, ze mnie zapraszales na wczoraj, ale niestety nie dalem rady i tak przyjechac Ale mimo to, moze ktos napisze co dzialo sie w tamtym tygodniu podczas mojej nieobecnosci.

  9. #49
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    pewnie wszystkim smutno nie było że nie przyjechałes i nie grali btw. musze kiedyś wpaść zeby pograc z jacunemmm : )))

  10. #50
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Gracie jutro?