Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: [*]

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Nawet taki heretyk jak ja zajrzal dzis do kosciola...

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Kurde nie wiem co jest ze mna....
    Nie jestem wierzacy, ale od smierci Jana Pawla 2 nie moge zasnac mimo iz mam z 38^C+, straszne bole glowy i dreszcze ;;;;;;;;
    Ide sie polozyc dalej moze uda mi sie zmruzyc oko....
    [`]

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    "Nie lękajcie się!"

    Karol Wojtyła Jan Paweł II, wiecznie żywy w moim sercu.[*]

    Michał

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Zmarłego Papieża trzeba jak najbardziej wspominac i szanować,
    lecz apeluje o nie wprowadzanie na forum, wg. mnie najgłupszej ostatnio mody na internecie, czyli tzw. świeczek

    Wystarczy sobie przejrzec jakiekolwiek forum (zwlaszcza onet, tam to istna zaraza), jesli chce ktos oddac czesc zmarlemu to niech sie wysili na napisanie czegos.

    btw. nie pije tu do wyzej podpisanych tylko wypowiadam sie w kwestii "świeczek"

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    A tak poza tym to odczuwam wielki żal po śmierci Jana Pawła II,
    myslę, że należy przyjmować ją spokojnie i nie płakać przesadnie nad tym co nieuchronne.
    To nawet lepiej, że Bóg oszczedził Papieżowi dalszych cierpień, na które niewątpliwie byłby skazany.

    Pozdrawiam
    Wiktor

    ps. od soboty nie wlaczam telewizji bo nie chce sie natknac na Kwasniewskiego lub innego lamentujacego towarzysza,

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    Wystarczy sobie przejrzec jakiekolwiek forum
    Wypraszam sobie. Ja za to nie lubię bardzo 'uogulnienia', czy to w tej formie czy też jak używa się określenia "wszyscy ..... 'coś tam'", kiedy mnie nikt o zdanie nie pytał.
    Co do świecek, to uważam, że każdy powinien mieć mozliwość wyraźenia zalu dokładnie tak jak chce, a wielu ludziom zdarzenia z ostatnich dni wywarły takie wrazenia, że zwyczajnie brak im słów. Powinno się liczyć gest, a nie koniecznie forma.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Nie masz co sobie wypraszac bo nie pisalem tego pod Twoim adresem ani tym bardziej pod adresem forum "Hazard"

    Poza tym wyrażam tylko moje zdanie na temat tych "świeczek"
    Pisząc 'jakiekolwiek' mialem na myśli nie fora tematyczne tylko komentarze pod artykułami o każdej śmierci, powodzi, pożarze i tsunami na portalach informacyjnych
    Nie rozumiem czemu potraktowałeś to osobiście??

    Pozdrawiam
    Wiktor

    ps. czytaj uważniej, pisałem że na wszystkich portalach a nie, że wszyscy użytkownicy

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Zgadzam się z Vitorio, mega irytujące są te "świeczki".
    Zalatuje to jakimś "łańcuszkiem" i robi komedie z całej sytuacji.
    Media już i tak z śmierci papieża zrobiły sobie niezły "show" i coraz bardziej mnie to napawa niesmakiem. :roll:

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Zwracam uwagę, iż temat ten nie powinien służyć wyrażaniu zniesmaczenia i irytacjii odnośnie wirtualnych świeczek i tym podobnych kwestii. Proszę, znajdźcie ku temu bardziej odpowiednie miejsce i czas.


    Pozdrawiam


    Michał

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    No to i ja wtrącę swoje dwa słowa. Rozumiem że Karol Wojtyła ze względu na piastowane stanowisko był jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych osób na świecie i bardzo duży procent ludzi odczuwa wielki smutek po jego śmierci. Ale czy to jest powód do wrzucania tego tematu gdzie popadnie? Bardzo mi się spodobał sposób okazywania swoich uczuć przez zmianę atavara u niektórych forumowiczów natomiast zakładanie specjalnego tematu uważam już za przesadę. Pamiętajcie że to forum jest poświęcone tematyce pokerowej, przecież było też wiele innych przypadków kiedy można założyć temat:
    - wojna w Iraku i nasz w niej udział
    - niepodległość Tybetu
    - Czeczeńcy - teroryści czy partyzanci

    i wiele, wiele innych ale to chyba jednak nie miejsce na takie tematy, prawda?