Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    http://www.pokerhand.org/?982891

    Wiem, że odds na wygrana na Turn wynosilo 5%, ale warto chyba bylo zaryzykowac.
    Przeciwnik byl Agressive i czesto bluffowal.
    Ostatnio edytowane przez kajtush44 ; 12-04-2007 o 15:08

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Nie martw sie. Nikt nie jest doskonaly, mi tez zdarza sie takie fiszowanie.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Zbyt krótko gram aby oceniać,ale po mojemu to.Miałeś farta,w toim wykonaniu typowa łapanka seta,który nie wszedł na flopie.Ja bym nie dodał do all-in na flopie,czaił się tam jeszcze możliwy flush.Duże ryzyko,szczęścia jeszcze więcej.to opinia początkującego,chętnie zobaczę opinie bardziej doswiadczonych graczy.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    takie zagranie mozna okreslic jako loteria, wszystko zalezy na co oceniales przeciwnika(czy czesto podbijal/przebijal pre flop, czy dawal zawsze c-bety, miales szczescie w tym przypadku i tyle, jesli liczyles nie na to, ze podnbija z AK, AQ tylko na to, ze dojdzie do seta to rozunmowanie jest bledne

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    63,90$ zrobiłeś taką grą? gratulacje

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Kiedyś ktoś napisał coś w tym stylu:
    "Ludzie wrzucają tu rozdania, w których przegrali, bo mieli pecha i szukają dziury w całym. Ciekawe czy znajdzie się któs kto da tu swoje źle rozegrane rozdanie, ale fuksiarsko wygrane."
    No i znalazł się kajtush

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    nie masz pozycji to pf call, na flopie check/fold,
    jakbys mial pozycje i przeciwnik rzeczywiscie czesto gra ostro pf to re-raise do ok. 10$. Call to IMHO nienajlepszy pomysl, ale ewentualnie dozwolony Jak przeciwnik zabetuje na trunie to spasuj.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wałbrzych
    Posty
    28
    Osobiscie rozegralbym to troche inaczej: po flopie zrobiles check i do tego sie przychylam ale po jego bet do 4$ powinienes podbic o około 5$.
    Mysle ze po tym sytuacja bylaby bardziej klarowna: jego check - daje do myslenie, allin - zdecydowany fold.

    Jak gosc gra agresywnie a ty masz sytuacje, kiedy podejrzewasz ze masz najlepsza reke i nie zagrasz równiez agresywnie (w tym wypadku rerise), to nie majac pozycji, do samego konca nie bedziesz sie orientowal czy koles chce Ci wywalic z rozdania czy po prostu wykorzystujac swoj image ciagnie z Ciebie kase.

    pozdawiam

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Nie da się ukryć, że bez wględu na image przeciwnika , sposób rozegrania tej ręki jest absolutnie bezmyślny. Już lepiej było walnąć alla pf albo na flopie - byłoby głupio ale z jajami, a tak to wyszła jakaś padaczka

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    Spoko rozdanie moim zdaniem to jest rezegrany idealnie nuts juz na flopie tylko to jest najciekawsze ze tu przyfarciles na riverze :]na miejscu przeciwnika obstawialbym cie na pocket 22 przynajmniej:]