Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 117

Wątek: Moneybookers

  1. #91
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam
    Płacisz prowizję za przewalutowanie 1.99%. Walutę można zmienić ale na koncie musisz nie mieć żadnych środków i wtedy pisać do supportu. Tak czy owak prowizji za przewalutowanie nie ominiesz bo jeśli MB będziesz miał w PLN to i tak transfer room-MB będzie objęty taką prowizją.
    pozdro

  2. #92
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Witam,
    Miał z was ktoś taki przypadek, że wypłacaliście kasę z MB z bankomatu za pomocą ich karty i bankomat odmówił wam wypłaty? Pomimo tego, pieniądze zniknęły z konta.

  3. #93
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Wrócą za pare dni (przynajmniej powinny)

  4. #94
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Wróciło dzisiaj. Dzięki za odpowiedź

  5. #95
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    A tak ze bankomat sie wylaczyl podczas wyplaty i pisalo ze "bankomat uszkodzony", kasa z konta pobrana, po dwoch dniach widnieje juz historia tranzakcji na MB i czekam juz tydzien na kase,, mial ktos ?? MB kazalo napisac czy bankomat autoryzowal tranzakcje badz sie uszkodzil, ile razy probowalem wyplacac oraz co placowka bankomatu na to(pekao - kazalo sie kontaktowac w tej sprawie z MB)..

    Odpisalem im na to wszystko i czekam.. moze ktos mial cos podobnego i mnie uspokoji ze kasa na dniach bedzie??

    Pozdrawiam

  6. #96
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    zeby uniknac takich niespodzianek lepiej wyplacac przelewem, pieniazki w ten sam dzien na koncie i darmowo dla kont VIP

  7. #97
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    Może ktoś podać jakiś adres email do supportu.
    Pozdrawiam.

  8. #98
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    O co chodzi z tym SKRILL które widnieje na stronie MB, bo właściwie niczego konkretnego się nie doczytałem w polskiej wersji językowej, ma to być zmiania nazwy z mb na skrill po prostu? Czy to jakieś szersze innowacje?

  9. #99
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    jeżeli mam zlecenie stale na rzecz jakiegoś serwisu i ten serwis nie chce go usunąć to czy jedyna szansa to nowa karta MB?

  10. #100
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    3
    Witam, jestem nowy na forum. Wcześniej zarabiał na brytyjskich serwisach bukmacherskich do 500zł miesięcznie i przelewałem bezpośrednio na kartę Viza, ale teraz zacząłem zarabiać sporo więcej do 5-6 tysięcy miesięcznie i obawiam się już tego wypłacić... Czytam o tym moneybooker, ale trochę się waham, na ile to jest bezpieczne i czy nie lepiej założyć jakiegoś konta w jakimś obcym kraju w afryce. Kolejne pytanie, czy mb rejestrujcie na swoje prawdziwe dane? I jakie tak na prawdę jest bezpieczeństwo korzystać z mb bo to w sumie lewe pieniądze... Kolejne pytanie i to już ostatnie, co robicie z tymi pieniędzmi, jeśli bym chciał je np zainwestować w fundusze inwestycyjne, to będzie dziwne że inwestuję 5 tys miesięczni przy zarobkach 3 netto...