Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 117

Wątek: Moneybookers

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Witam
    W weekend zarejestrowalem swoja karte VISA w moneybookers, i musze teraz czekac na potwierdzenie mojego banku, ze moneybookers pobralo z mojej karty sume meidzy 1-3 euro, i nadal nic ktos juz takie cos robil ?? i wogule nie moge nidgzie znalezc do nich emaila??

    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    25
    Ja z kartą miałem podobne problemy, w końcu zasiliłem konto przelewem z banku (3E) i konto zostało uaktywnione.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    nie rozumiem? jak ty zasililes?? myslalem ze to oni pobieraja euro z konta?

  4. #4
    GuestT Guest
    Witam,

    Ja robilem to jakies 2 miesiace temu, forse z karty zezarlo natychmiast. Nie było zadnych problemow.

    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    Witam
    W weekend zarejestrowalem swoja karte VISA w moneybookers, i musze teraz czekac na potwierdzenie mojego banku, ze moneybookers pobralo z mojej karty sume meidzy 1-3 euro, i nadal nic ktos juz takie cos robil ?? i wogule nie moge nidgzie znalezc do nich emaila??

    pozdrawiam
    Moge sie wypowiedziec tylko na przykladzie wirtualnej karty mbanku.
    Po prostu trzeba poczekac az bank zaksieguje ta transakcje. I bedziesz mial podana kwote oryginalna w Euro oraz kwote w PLN. Nie radze strzelac w ciemno. Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    dzieki za pomoc juz wszystko dziala

  7. #7
    Proszę o pomoc i ewentualne uwagi w rozwiązaniu poniższego problemu:

    Zleciłem 2 wypłaty z MB na konto w PKO BP, z którego wcześniej zasilałem MB on-line. Po prawie tygodniu pieniądze z obu transakcji wróciły z powrotem do MB

    Nie wpłacałem nigdy z innego konta na MB. Raz wpłacałem z Visy.

    Podczas próby wypłaty miałem możliwość wypłaty na konto w PKO BP i na Visę. Wybrałem bank.
    Teraz mam opcję wypłaty już tylko kartę VISA

    Szto diełać?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Jezeli zgadzaja sie dane tele-adresowe Iban, swift itd.. napisz do supportu i zapytaj dlaczego przelewy wrocily.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Ktos korzysta z MB ostatnio? Wszystko tam dziala jak trzeba? Rok temu sie przerzucilem na netellera i nie wiem czy sie cos zmienilo.

    Ale glownie chodzi mi, czy jak wplacalem na ongame przez netellera i teraz wplace tam jakas mala sume przez MB, bede mogl wyplacic duzo wiecej na MB?

    I jak wyglada sprawa z przliczeniem walut. MB mam w zlotowkach po jakim kursie przeliczaja, biora jakies prowizje? Dawno wyplacalem i nie pamietam jak to bylo. Ale wydaje mi sie ze bedzie duzo taniej niz przez netellera. Ktos moze potwierdzic.

  10. #10
    Uzywalem tylko do jednego pokerroom-u Netellera i bylem zaskoczony, jak duzo mi potracili :/ a moneybookers ostatnio zmienil stronke na bardziej profesjonalna. Co do tego, czy mozesz wiecej wyplacic to pewnie tak, chyba, ze wplacasz np 2 roznymi srodkami, wtedy moze byc roznie, ale telefon powinien zalatwic sprawe.