Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 117

Wątek: Moneybookers

  1. #81
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    co ma bateria do oplat rocznych za token?
    nic, po prostu myślałem, że opłata jest jednorazowa, więc żywotność baterii była by w tym przypadku ważna. A gdzie jest napisane, że co roku trzeba płacić?Na MB(Centrum Bezpieczeństwa - FAQ) nic nie ma na temat opłat.

    (25.07)Z tego co wiem opłata jest jednorazowa, tak piszą na forach
    Ostatnio edytowane przez piszczek ; 25-07-2010 o 13:54

  2. #82
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Dear xxxxxxx,

    We thank you for choosing Moneybookers as your payment processor.

    Please read this email carefully as it contains instructions on how to become a fully verified customer.

    Your account with us has been temporary limited. This is because as a FSA regulated non-banking financial institution, it is part of our obligations to confirm your identity and other personal details. Further to this, we hereby kindly ask you to send us a copy of the following documentation and information:

    - A valid official identification document in colour, such as your international passport, national identity card or drivers licence; Please provide copies of the front and back side of the document, or double page of your passport.
    - Proof of address, such as a recent utility bill or bank statement, paper based and received at the registered postal address during the past three months.
    - Your Incorporation Certificate or Business Licence
    - Any related URL’s, E bay ID, business explanation and Shareholder details

    Please also answer the following questions:

    1) What is the purpose of your usage with Moneybookers?
    For Example: Business or Personal Use (provide as detailed an explanation as possible)

    2) What activities do you pursue with your Moneybookers account?
    For Example: Gambling, Playing Skill Games or any other activities

    3) What is your relation to the other private account holders you have been exchanging money with?

    To submit the documents, please login to your Moneybookers account and go to:

    Contact > Support Centre > Account/Security > You have requested information and/or documents from me.

    Please remember to provide the "Ticket ID" stated in the subject of this email you have received.

    Alternatively, you can send them via scanned e-mail to verification@moneybookers.com or via postal mail to:

    Moneybookers Ltd.
    Welken House
    10-11 Charterhouse Square
    London
    EC1M 6EH
    United Kingdom

    Please accept our apologies for any possible inconvenience. Once the documents mentioned above have been received, the verification of your account may take up to two business days. We are legally obliged to freeze your account if left unverified.

    We thank you in advance for your cooperation in this matter.

    Kind regards,

    Moneybookers Security


    Miał tak ktoś? Kurwa może im jeszcze długość członka podać?

    Zadowolą się kopią dokumentu + ewentualnie jakiś podstemplowany wyciąg z banku? rachunki akurat mam na inny adres niż ten zameldowania. No i te pytania też jakieś dziwne...
    Chyba bym ich olał całkiem i pozostał przy netku, gdyby nie to, że właśnie nie widząc tego maila, jakąś kase przelałem.

  3. #83
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    1-personal 2-gambling 3-friends
    Wyslij dowod+rachunek jednak bedzie wymagany - zamow cos do siebie z faktura vat powinno wystarczyc.

  4. #84
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Ta firma to jakieś mega gówno, wysłałem wszystkie dokumenty (postanowiłem spróbować z wyciągiem z Banku, z tego co piszą jest dozwolony) w sobotę 28 sierpnia i do tej pory żadnej (!!!) reakcji. Oprócz tego wysłałem z 3 maile, na różne adresy- verification, security, dzwoniłem także na śmieszny vipowski support, gdzie łamaną polszczyzną mówiaca laska, obiecała pogonić dział security i kompletnie nic, a moja kasa nadal jest zamrożona. To ja już wolę neteller z wyższymi prowizjami, ale poważnym podejściem do klienta. Na szczęście mam tam tylko 250 dolarów, więc stratę tych pieniędzy pewnie jakoś przeżyje, ale odradzam wszystkim kontakty z tą firmą-krzakiem.

  5. #85
    bosynurek Guest
    To nieprawda. To dobra firma. Jeśli w Twoim przypadku coś idzie nie tak, to widać masz wyjątkowego pecha.

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez bosynurek Zobacz posta
    To nieprawda. To dobra firma. Jeśli w Twoim przypadku coś idzie nie tak, to widać masz wyjątkowego pecha.
    Totalna bzdura, to firma krzak, chyba już zawinęli moją forsę, nadal nie mam żadnej odpowiedzi, mimo kilku maili ponaglających i telefonu do supportu vipowskiego. Klienta mają głęboko w dupie.

  7. #87
    A po co założyłeś konto firmowe?

  8. #88
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Jakie konto firmowe? Konto jest osobiste, na mnie, osobę prywatną.

    Kasy dalej nie odzyskałem, jak również nadal nie mam żadnej informacji od tych złodzieji...

  9. #89
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    UWAGA! Moneybookers kradnie kasę, mi ukradlo tylko 250$, ale ktoś może mieć mniej szczęścia. Po miesiącu od wysłania dokumentów nadal konto zablokowane i nadal nie odpowiadają na maile. To tyle, używajcie lepiej NETELLERA, on nic nigdy nie ukradł (poza prowizjami).

  10. #90
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Też was zdzierają przy wyplatach na konto bankowe/karte? mi zawsze wypłacają mniej i to o 50-80zl ostatnio, to przegięcie z ich strony.Mam konto w euro może to być przyczyną pomniejszonych wypłat na konto bankowe?

    Można zamienić walutę na MB?