Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 117

Wątek: Moneybookers

  1. #31
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Nie dziwne. Oni o to pytają przy weryfikacji zawsze. Czy do celów hazardowych czy nie.

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    Nie dziwne. Oni o to pytają przy weryfikacji zawsze. Czy do celów hazardowych czy nie.
    Punkt regulaminu MB
    "11.2. Obywatelom lub rezydentom niektórych państw surowo zabrania się dokonywania płatności lub otrzymywania płatności od osób lub firm oferujących usługi hazardowe, na przykład zakłady sportowe, kasyna gier czy poker. Do krajów tych należą między innymi Stany Zjednoczone, Turcja, Chiny, Malezja i Izrael."

    Czy Polska też?
    Zostałem poproszony o informację do czego stosuję konto(weryfikacja konta), czy mogę napisać, że do przelewów na pokera i nie bać się o zablokowanie konta?
    Ostatnio edytowane przez piszczek ; 30-04-2010 o 10:05

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    list z kodem weryfikacyjnym dotarl po ponad 3 tygodniach wyslany z BiH/Sarajevo info dla tych co czekaja na list

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    generalnie mam pytanie co do limitow moneybookers pisze mi calkowity limit transakcji ok 40k zl czy to znaczy ze jak np z roomu zlece wieksza wyplate to co sie stanie??

    i jeszcze jedno bo mam generalnie wszystko zweryfikowalne ale niektorzy maja wieksze limity od czego to zalezy??

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    skąd MB bierze kurs walut? bo przy przeliczeniu euro na inne waluty to jest na stronie na dole (https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees&l=PL), ale przy wypłacie jest inny kurs.

  6. Od dzisiaj (?) na podstronie opłat zwraca uwagę dodatkowy tekst:
    SERVICE FEE

    Non-business accounts will be charged a monthly service fee of 1.00 EUR. The fee will be waived and thus the usage of the Moneybookers service is FREE if the user has logged into the account or made a transaction in the last 18 months. Otherwise the service fee will be deducted monthly from the account balance.
    Na samym dole: http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

    Tak więc pamiętajcie o logowaniu się raz na 18 miesięcy

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Dobrze zrozumiałem?
    Opłata będzie pobierana co miesiąć jeśli przez 1.5roku sie nie logowaliśmy na konto?
    A co jeśli na naszym koncie będzie 0, bedzie robiony debet czy nie bedą pobierać?

  8. #38
    Witam,

    kilka lat temu z racji wieku <18 bylem zmuszony zalozyc konto MB na tate, pozniej po osiagnieciu pelnoletnosci zalozylem konto na siebie, ktore MB zablokowal (pod jednym adresem moze byc jedno konto czy jakos tak), wiec nie chcac juz nic kombinowac przez te kilka lat korzystalem z konta ojca, ale konta pokerowe zakladalem na siebie i nie bylo nigy zadnych problemow z wplatami/wyplatami. Konto MB mam w pelni zweryfikowane, dodane 3 konta bankowe (moje wlasne), karte kredytowa itp.
    Jednak teraz musze wkoncu zalozyc konto na siebie, i pomyslalem ze napisze do nich zeby mi zamkneli konto bo chce otworzyc w innej walucie (czytalem, ze niektorzy to robili wiec mysle ze powinno byc Ok.)
    Czy moge zalozyc nowe konto na siebie uzywajac tego samego adresu e-mail?
    Czy nie bedzie problemow jezeli podepne karte kredytowa ktora mam teraz pod nowe konto?

    Wszystko zapewne wczesniej przechodzilo bez problemow bo byla jedynie roznica imienia w danych osobowych


    Pozdro,

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Hmm moim zdaniem trochę głupota że dwóch domowników nie może mieć swoich kont MB, choć wydaje mi się że jednak może tylko pewnie trzeba by to potwierdzać jakoś.

    W regulaminie jest tylko coś takiego:
    4.3. Mogą Państwo otworzyć tylko jedno konto Moneybookers, chyba że wyraźnie zatwierdzimy otworzenie dodatkowych kont.

    Moim zdaniem wynika z tego że jedno konto na osobe a nie na jeden adres.
    Ostatnio edytowane przez zone ; 10-06-2010 o 10:13

  10. #40
    Moim zdaniem wynika z tego że jedno konto na osobe a nie na jeden adres.
    Dokladnie tak jest. Na 100% nie ma limitu 1 konto na 1 gospodarstwo domowe.