Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 117

Wątek: Moneybookers

  1. #21
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Z jaką znowu weryfikacją? Nie rozumiem jak można mieć z tym problemy. Mam zweryfikowane konta na paypalu, moneybookers, netellerze. Do tego na PokerStars. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Wysłałem skan dowodu osobistego mailem i to wystarczyło. No i do tego weryfikacje karty kredytowej itp wg ich instrukcji.

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Jezeli przeleje komus przykladowo 1000$ i on to wyplaca od razu nie przpieprzaja sie o takie cos?

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Nie

  4. #24
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez panopticum Zobacz posta
    No ja nie wiem o co chodzi z tą weryfikacją konta. Znowu coś każą robić, robię tak jak kazali i gówno, nic się nie zmienia. Do tej pory byłem zadowolony, ale jak nic się nie zmieni to w dupie ich mam, są inne firmy.
    Piszesz do nich, że masz problem i wcześniej było ok. Proszą cię o wysłanie potwierdzenia odebrania wcześniejszej transakcji i po 3h masz odblokowane konto z większym limitem.

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    131
    Witam
    Jak mam zweryfikować konto bankowe??

    Przelałem na moje konto bankowe z MB 40 zł tak jak( pisało w instrukcji ) , razem z przelewem miał być kod . Po tygodniu dostaję przelew w tytule przelewu tylko nr transakcji . Co jest tylko cholernym kodem??

  6. #26
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez MLTAXI Zobacz posta
    Witam
    Jak mam zweryfikować konto bankowe??

    Przelałem na moje konto bankowe z MB 40 zł tak jak( pisało w instrukcji ) , razem z przelewem miał być kod . Po tygodniu dostaję przelew w tytule przelewu tylko nr transakcji . Co jest tylko cholernym kodem??
    Bez ciśnień =]
    Należy podać nr[tytuł] transakcji. Jeżeli nie chcecie tracić 1.8 E i robiliście wcześniejsze wypłaty, napiszcie do supportu, poproszą potwierdzenie z banku transakcji z dnia xx.xx.xxxx na kwotę xxx.xx pln.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    131
    Cytat Zamieszczone przez Cynikt Zobacz posta
    Bez ciśnień =]
    Należy podać nr[tytuł] transakcji.
    Niestety nie jest tak jak piszesz.

    Pochodziłem troche po BIURZE OBSLUGI KLIENTA I znalazłem takie pytanie:

    "Powinienem był otrzymać numer weryfikacyjny w celu sprawdzenia mojego konta bankowego, lecz nie ma go na wyciągu bankowym"

    Czyli mam rozumieć ,że świadomie nie wysyłają kodu????????

  8. #28
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    Skoro nie jest tak, jak Ci napisałem, to dalej zdzieraj podeszwy w biurze obsługi klienta.

    Wysyłasz przelew do podanej kwoty. Dostajesz przelew w banku, TRN ID xxxxxxxxxxxxxxxx. Wpisujesz ten nr i tyle. Tak przynajmniej MB ci każe zrobić.

    Inną metodę już opisałem.

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    131
    Cytat Zamieszczone przez Cynikt Zobacz posta
    Skoro nie jest tak, jak Ci napisałem, to dalej zdzieraj podeszwy w biurze obsługi klienta.

    Wysyłasz przelew do podanej kwoty. Dostajesz przelew w banku, TRN ID xxxxxxxxxxxxxxxx. Wpisujesz ten nr i tyle. Tak przynajmniej MB ci każe zrobić.

    Inną metodę już opisałem.
    Witam

    Uwież Mi ale nie masz racji. TRN ID nie jest kodem który trzeba wpisać (wpisywałem go i niestety wyskakiwało, żę to nie ten) !!!! Kod który trzeba wpisać ma mieć 6 znaków i być ALFANUMERYCZNY , Kod TRN ID ma 9 znaków!!!!! Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

    Najprostszy sposób na weryfikację konta jest ............ WPŁATA na konto MONEYBOOKERS. Ja wpłaciłem 52 zł , po zaksiegowaniu przelewu odrazu mogłem całość wypłacić.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    dostałem maila od supporu, co zrobić żeby oni ręcznie mogli zweryfikować konto bankowe, wszystko ok, ale co dziwne kazali mi napisać do czego używam konta i pieniędzy!!! Jeśli napiszę, że do pokera(nielegalny w Polsce) to mi mogą zablokować konto??