Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 117

Wątek: Moneybookers

  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Dzisiaj jak przelewałem kasę na MB z przewalutowaniem na zł to nie zabrali mi ani grosza.
    Ogólnie to 0 problemów.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Czyli wszystko fajnie. Ale dalej nie jestem pewny czy jak wplace na ongame powiedzmy 50$ z MB, bede mogl wyplacic na drugi dzien duzo wiecej? Nie przyczepia sie z ongame, robil juz ktos tak?

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    ja wplacilem 15$ i wyplacilem duzo wiecej. 0 problemow

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    Witam,

    mam dziwną sytuację: wypłacam trochę kasy z MB na zweryfikowane konto konto i nie przekraczam limitów, wyskakuje mi żebym zweryfikował konto bankowe(zrobiłem to już)więc wycofuję wypłatę(ok 150$, w przeszłości wypłacałem już takie kwoty) i próbuję wypłacić 5$ i wszystko idzie bez problemów.
    Czy miał ktoś podobną sytuację i czemu nie ma do nich maila(same telefony)?

  5. #15
    mozna ticket napisac, jak sie zalogujesz na mb to znajdziesz

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    może ktoś napisać gdzie znajduje się ten ticket, bo nigdzie nie mogę go znaleźć

  7. #17
    W prawym górnym rogu najpierw "kontakt" następnie na środku na pomarańczowo "Centrum Obsługi Klienta" i dalej wg uznania.

  8. #18
    Jak raz napisałem do supportu na MB, to przyszła automatyczna odpowiedź o treści mniej więcej takiej, że support nie odpowiada na pytania. LOL

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    zna ktos adres supportu moneybookers bo dziwny walek odstawili,zlecilem wyplate z FTP na moneybookers by nastepnie przelac do celeb i cisza,pieniadze z konta moneybookers zniknely a na celeb jest tryb oczekiwania nie wiem co oni wyprawiaja mowiac inaczej lekko sie wkurwilem,mial ktos podobnie ? i jesli tak to gdzie to konkretnie na jaki adres zglaszal

  10. #20
    No ja nie wiem o co chodzi z tą weryfikacją konta. Znowu coś każą robić, robię tak jak kazali i gówno, nic się nie zmienia. Do tej pory byłem zadowolony, ale jak nic się nie zmieni to w dupie ich mam, są inne firmy.