Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 117

Wątek: Moneybookers

  1. #101
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    2
    Pieniądze będą lewe tak czy tak. Kwestia tego co robić by nikt nie zorientował się, że są lewe. Co do twoich pytań to nie mam pojęcia ponieważ zadałem podobne pytanie w innym temacie i nie doczekałem się odpowiedzi.

    Mogę Ci jedynie powiedzieć, że podawanie fałszywych danych nie jest dobrym pomysłem. Zadałem pytanie na forum prawnym i w przypadku podania złych danych moneybookers ma prawo w każdej chwili zablokować twoje konto na 180 dni i dopiero potem bezpowrotnie usunąć konto, z przelewem pieniędzy na wybrane przez Ciebie inne konto.

    Aha no i jeszcze założenie konta w afrykańskim banku to w sumie wyjdzie na to samo co moneybookers, podobno można założyć konto anonimowe w Szwajcarskim banku co by w sumie rozwiązywało problemy prawne wszystkich pokerzystów, ale podejrzewam, że prowizje za przelewy i wymianę kursu walut są ogromne.

    Stary?! Jak ty zarabiasz 5 tys. nie musisz pracować możesz żyć z pokera

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    3
    Rozumiem, że oczywiste jest nie chwalenie się tym nikomu bo Cię od razu zakablują, taki świat A jak Wy używacie tych pieniędzy i jakie środki ostrożności przyjmujecie

    Konto w afrykańskim banku jest o tyle lepsze że nikt się do niego nie zwróci o podanie mojej histori podatkowej, a nawet jak to zrobi, to ten bank nie udzieli. MB stanie się za kilka lat tak popularne w polsce, że może przestać być bezpieczne..

    Jak bym zarabiał tyle w na pokerze, byłbym szczęśliwy, bo to zależy od umiejętności, ja niestety głównie zarabiam na kasynach gdzie głównym atutem jest szczęście, wiec pracy rzucać nie zamierzam

    Dagi dzięki za odpowiedź

  3. #103
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    moim zdaniem jesli wyplacasz w transzach do 10k pln to w tym momencie nic ci nie grozi. Wydaje mi sie bezpieczniej (wg ustawy H) przelac na mb i pozniej do banku, bo gdzies tam czytalem ze wprowadza obowiazek banku informowania o przelewach z "podejrzanych" organizacji (do ktorych mb nie nalezy, beda natomiast nalezec stronki z kasynami/bukmacherka/pokerem). Poki co jednak scigalnosc tego jest znikoma jak mniemam. Do konta MB mozesz sobie dodatkowo zamowic karte MB, ktora mozesz wyplacac kase bezposrednio z mb i robic platnosci bezgotowkowe (idzie to co prawda i tak przez polski system bankowy). Ewentualnie - i wydaje mi sie to najbezpieczniejsze - robisz konto mb i zamawiasz karte mb, laczysz ja z kontem paypal i uzywasz tej kasy do robienia zakupow internetowych za granica placac paypalem, wtedy korzystasz z niej w taki sposob ze omija zupelnie polski system.

  4. #104
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    czy istniej możliwość zniesienia limitu na wypłatę z bankomatu?

  5. #105
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Na stronie MB jest podana informacja, ze limity wyplat moga zostac zmienione zaleznie od twojego statusu konta, wiec odpowiedz brzmi tak, nie wiem jednak na jakich zasadach. Zgadywalbym ze chodzi albo o konto VIP/NieVIP albo osobiste/firmowe, trzebaby napisac do supportu

  6. #106
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    3
    Mam już mb, powiedzcie mi jak długo trwa wyrobienie karty, na razie jestem na etapie weryfikacji jak zobaczyłem że chcą 7zł za przelew do banku to wolę raz zapłacić 40zł i mieć bezpieczniej i taniej W sumie czy ja wiem, czy mb jest takie bezpieczne? już mają dane mojego dowodu i chcą jeszcze 3 ostatnie rachunki, czyli tak na prawdę jak tylko wejdzie jakaś ustawa w życie że mb ma zdradzać dane swoich klientów, tak jak wszystkie banki to i tak będziemy zagrożeni...

  7. #107
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Moim zdaniem nie ma roznicy w bezpieczenstwie pomiedzy wybierania karta a przelewem do banku (przynajmniej w tej chwili i na moj stan wiedzy, bo wybierajac z bankomatu pko i tak dostaja oni informacje ze pieniadze pochodza z MB) wiec wybieralbym metode tansza. Odpisal mi support MB, limitu na karcie nie mozna zwiekszyc, takze zostaje 250 eur na dobe. aha no i przy wybieraniu z bankomatu placisz kazdorazowo 1.8 eur, takze taniej wychodzi przelew do banku.

    Aha no i ja na swoja karte czekalem okolo miesiac
    Ostatnio edytowane przez fixdgchd ; 14-03-2011 o 10:30

  8. #108
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez Wolf Zobacz posta
    Mam już mb, powiedzcie mi jak długo trwa wyrobienie karty, na razie jestem na etapie weryfikacji jak zobaczyłem że chcą 7zł za przelew do banku to wolę raz zapłacić 40zł i mieć bezpieczniej i taniej W sumie czy ja wiem, czy mb jest takie bezpieczne? już mają dane mojego dowodu i chcą jeszcze 3 ostatnie rachunki, czyli tak na prawdę jak tylko wejdzie jakaś ustawa w życie że mb ma zdradzać dane swoich klientów, tak jak wszystkie banki to i tak będziemy zagrożeni...
    Samo MB chyba nie jest nielegalne??
    To zwykły e-portfel. Zresztą nikt nie może im kazać ujawniać danych, to nie polska firma.

  9. #109
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez zone Zobacz posta
    Samo MB chyba nie jest nielegalne??
    To zwykły e-portfel. Zresztą nikt nie może im kazać ujawniać danych, to nie polska firma.
    Racja, dlatego jest duzo bezpieczniej wyplacac przez mb niz bezposrednio od roomu. Jest to e-portfel, ktory jednak prowadzi ewidencje tego ktore pieniadze sa z hazardu a ktore nie, i o ile nie jest polska firma to jest firma UE. W zwiazku z tym predzej czy pozniej jest mozliwe ze informacje z MB beda udostepniane polskiemu systemowi, ale faktycznie raczej nie ze wzgledu na polskie tylko jakies unijne przepisy o systemie bankowym.

  10. #110
    mam pytanie: co robicie z kasą leżącą na koncie MB? polityka MB jest chyba taka, że oni nie prowadza działalności w krajach gdzie hazard online jest zakazany, więc zastanawiam się co robić. Czy aby któregoś dnia po prostu nie zawieszą mi konta. W internecie są różne opinie co do tego.