Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    gram fl mikrostawki,za takie rozumiem 0,25/50$.Gram zbyt krótko by dysponować wiarygodnym materiałem statystycznym ze swojej gry,zresztą nie mam ku temu odpowiednich narzędzi.Pytanie brzmi-
    stoły full ring,mikrostawki,
    preflop ,moja pozycja obojętna,podbicie kartami aa-tt i broadway,pozostaje jeden przeciwnik.
    flop nie trafiony,co robić dalej?Wywierać presję,czy oddać inicjatywę przeciwnikowi,jak to wygląda statystycznie,co jest bardziej długofalowo opłacalne?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Na NL50 c-bety mają już sens. Jeżeli przeciwnik zagra check/raise = easy fold, check/call = sygnał, że należy się zastanowić co robić dalej (turn może poprawić naszą sytuację). Pamiętaj aby c-betować za ok. 2/3 pota. Jak podbijesz mniej to Cię wyczają.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    gram fl mikrostawki

    Cytat Zamieszczone przez LubieCukierki Zobacz posta
    Pamiętaj aby c-betować za ok. 2/3 pota.
    ciezko jest zabetowac za 2/3 pota w fixed limit
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 09-04-2007 o 20:34

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Ups, nie zauważyłem . Napisałem to odnośnie NL. Sorry.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    394
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    preflop ,moja pozycja obojętna,podbicie kartami aa-tt i broadway,pozostaje jeden przeciwnik.
    no wlasnie to co dla Ciebie jest obojetne , jest najistotniejsze

    Pzdr

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Ja gram ostatnio troche fl, w swieta zagralem 8k rozdan i calkiem fajny plus z tym ze sh, moze to dosc spora roznica ale na takich stawkach(na 50/1 tez) cisne z czymkolwiek i przechodze w tryb pasywny dopiero jak trafie na jakas agresje. Widzialem wiele rzeczy ale ludzie graja to tak fatalnie ze podbijam do riwera z naprawde marginalnymi ukladami bo on i tak beda placic za jakiegos dziwnego rr, raz typ mi nawet zbieral do pary(chyba) przy samych overcardach na stole pare razy tez okazalo sie ze moj blef wygral showdown Takze, mimo iz nie jestem zadnym ekspertem od fl, polecam zawsze cisnac, czesto nawet mimo dobrych odsow ludzie sie zrzucaja, albo tak jak mowilem, placa z kompletnie niczym.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    chyba trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem.Nie było żadnych podbić,moje jest pierwsze.Miałem na myśli karty upoważniające mnie do podbicia na EP,tak że chyba pozycja nie ma tu większego znaczenia.

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    W FL zawsze cbet.