Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Powoli przerzucam sie na 6max interesuje mnie wasze zdanie odnośnie bankrolla i swingow na 6max.
    1)Czy w praktyce doświadczacie większych swingow na 6max niz na full ring,czy bez różnicy?pytam dlatego bo mam wlasnie takie wrażenie i nie wiem czy to normalka.
    2)jaki bankroll powinno sie miec na 6max?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    faktycznie wachania bankrola sa na 6 osobowych stolach wieksze, ja osobiscie stosuje zasade 25 buyinow na dane stawki niezaleznie czy gram shorty czy fullringi,chociaz pamietam ze dobrzy gracze radzili miec wiecej na shorty.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    min 25 na niskich stawkach, wyzej po 35++

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    zależy też jak zamierzasz grać na 6maxach, agro czy nito, bo to też ma wpływ na swingi, co do ilość BI osobiście uważam że 25 na niskich stawkach to za dużo, 15BI do nl100 wystarczy, 20-25 na nl200, im wyżej tym lepiej mieć te 30 i wzwyż imho

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ja mam downswinga na NL100 takiego prawie jak ty proponujesz bankroll, wiec nie wiem czy to dobry pomysl ;p
    a gram standard CR style

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    3city
    Posty
    4
    15BI to moim zdaniem zdecydowanie za mało, przekonałem się o tym chociażby wczoraj topiąc (głownie przeciw runner runnerom) ponad 8BI w nieco ponad godzinke [gram na 6 stolach]. Mimo mojego bankrolla ok 30xBI nerwy po serii bad beatow mnie zzeraly, az sie boje pomyslec jakbym to zniosl przy bankrollu 15BI.
    Cale szczescie nic w pokerze nie ginie i w sesji nocnej 6BI wrocilo do mnie

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Tez zalezy ile stolikow gramy. Na jednym 15 buyin bez problemow wystarczy. Im wiecej stolow tym wiecej swingow zarowno na plus jak i na minus, wiec stosunkowo wiekszy bankroll. Mysle ze standarodowe 25 na 3 stoly powinno starczyc.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi Zobacz posta
    min 25 na niskich stawkach, wyzej po 35++
    to ja siadam na 0.25/0,5

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Tez zalezy ile stolikow gramy. Na jednym 15 buyin bez problemow wystarczy. Im wiecej stolow tym wiecej swingow zarowno na plus jak i na minus, wiec stosunkowo wiekszy bankroll. Mysle ze standarodowe 25 na 3 stoly powinno starczyc.
    Ilosc stolow nie ma znaczenia chyba ze gorzej grasz na wiekszej ilosci, jesli na 2 stolach grasz tak samo jak na jednym to po prostu szybciej obracsz pieniedzmi dlatego ci sie wydaje ze swingi sa wieksze, to tak jakbys poowiedzial ze jak grasz 1h dziennie to wystarczy 10Bi a jak 2h to potrzebujesz wiecej.