Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 112
  1. #71
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    to sie nazywa head's up Graczu

  2. #72
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    10
    No i z węgorza na pięknego karpia hehe gratulacje Majaj hehe Aii

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    17
    jak tam chlopaki forma ? moze namowicie kogos jeszcze na te turnieje bo jak mamy grac po tyle ludzi to nie wiem czy bedzie nastepny sezon wogole :/
    aha jeszcze dla tych co chodza na mecze odry pamietajcie mozecie sie jeszcze zapisac na wyjazd do sosnowca jutro jest 45zl caly wyjazd a wrzen co nie miara oczywiscie pozytywnych pozdraiwma pokerzysci zawsze z odra :P hehehe

  4. Witam,

    Z powodu przejściowych kłopotów z ticketami do LuckyDollar, zamiast nich na Waszych kontach pojawiły się tickety o nominale 2+0,25.
    Myślę, że będzie to być ciekawa odmiana, bo dzięki tym ticketom możecie zagrać min. w takich turniejach:

    TURBO Omaha Hi ShortHanded
    Texas Holdem Freezeout Turbo
    Omaha Hi Rebuy
    5 Card draw Rebuy
    ­$5,000 Guaranteed Texas Holdem, Rebuy

    Dzienny rozkład turniejów znajdziecie tutaj:
    https://www.betsson.com/pl/poker/tou...lyschedule.asp

    Tygodniowy rozkład jest tutaj:
    https://www.betsson.com/pl/poker/tou...ekschedule.asp

    Dodatkowo niektórzy z Was mogli dostać także ticket $5+0,5 – dopisałem kilka takich ticketów extra J.
    Swoje tickety możecie sprawdzić logując się na konto przez WWW w sekcji „Moje konto” – „Moje turnieje/tickety”

    I jeszcze jedna dobra wiadomość:
    Minimalna wpłata na betsson wynosi teraz 10 PLN.
    Myślę, że ucieszy to graczy, którzy dopiero zaczynają grę J

    Pozdrawiam

    Milo

    PS.
    Przypominam o naszym freerollu tylko dla Polaków – start dziś o godz. 20. Pula prawie $400 – 20 osób w kasie J

  5. #75
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    17
    ja bym bardzo prosil zeby troszke szybciej wrzucac wyniki z turniejow. aha i dolce z betssona :P

  6. #76
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Druga odsłona Letniego Grand Prix Polski Południowej odbędzie się dnia 16 czerwca 2007 roku o godz 15.00 w pubie "Falcon" w Sosnowcu.
    Dla uatrakcyjnienia weekendu organizujemy imprezy towarzyszące:
    - piątek 15 czerwca godz.19.00 turniej texas holdem NL frezzeout shorthand ( stoliki 5-6 osobowe; finał 7 osobowy )bi 200+20
    - niedziela 17 czewca godz.11.00 turniej texas holdem NL rebuy
    bi 50+20; rebuy 50; addon 50
    Zapisy i szczegóły w osobnym wątku: http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...9349#post99349
    pozdrawiam i zapraszam

  7. #77
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    28
    Panowie to jak gramy w niedziele? O 18tej? o 18:30 czy 19? przydalo by sie chyba cos zrobic z tym czasem rozgrywek a nie umawiamy sie na 18 a zaczynamy o 19tej. Troche dyscypliny by sie przydalo jak dla mnie... bo robi sie nieciekawie...

  8. #78
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    6
    Chłopaki znalazłem nową miejscówke gdzie można grać do późna Właściciel tego Pubu też gra i był zachwycony taka prozocyja. Co Wy na to ?

  9. #79
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    6
    Chłopaki macie jakieś książki o pokerku. Chciałbym poczytać...

  10. #80
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    brawo dla Ryżego w koncu teraz tylko trzeba znalezc nową ksywke dla Ciebie coś ala węgorza ale ta już zajęta może przeprowadzimy ankiete.. coś ala jesiotr - pstrąg lub - rekin haha to dobre