Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 112
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    kurcze, widze ze tu troche zamieszanie wprowadzilem, a to raczej nie mialo tak wyjsc :/ to miala byc sprawa tak o do pogadania.. poza tym ja i tak teraz mam raczej malo czasu na gre w weekendy, bo festyny mam..

  2. #42
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    ja też jak narazie odpuszczam tą lige..

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    28
    nie no 40 jest ok ale w tą niedziele cos mi sie wydaje ze tez nie zdąze dojechac na lige ale mam kolejnych dwoch nowych graczy ktorzy beda na naastepnej lidze wiec te 25% to oni nam zrobia

  4. #44
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    10
    Oby dzisiaj było iwęcej ludzi niż ostatnio Hmm

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    Wszyscy dzisiaj na ligę,ma być conajmniej 20 osób!!!

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    17
    a ja wam powiem tak. jest u nas w big onie taka 3 max 5 zawodnikow ktorzy zdominowali tamta lige i dlatego duzo ludzi juz nie przyjdzie. osobiscie nie mowie ze to zle bo wiem ze sa dobzi i dlatego wygrywaja ale wydaje mi sie ze ci z dolnej czesci tabeli tak jakos im sie odechcialo ja jestem za niedziela a moze sobota gdzie mozna grac a pozniej wszyscy razem upic :P. a co do wpisowego jestem za 50zl poniewaz 30 za malo a ktos napisal ze tyle wydaje sie na dwa drinki, pomyslcie tak sroda studencka, czarny czwartek piatek cina sobota musialowka lub protektor - ile tam siana w tygodniu sie zostawia ? a juz nie mowie jesli ktos na imprezy nie chodzi o wyjsciach z kumplami na osiedle na browara lub do pubu na mecz. wiec nie przesadzajcie ze 10zl wiecej to jest roznica w porownaniu z zeszlym sezonem. pozdro dla pokerzystow i kielbiego :P:P

  7. #47
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    mnie nie będzie napewno...

  8. #48
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    Za tydzień postaram sie juz być napewno żeby zwiększyć frekwencje

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    17
    jak bedzie Kielbi to tak jak by bylo 2 wiecej :P:P zaruje misiu hehe

  10. #50
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    tak bo moje "poker abilities" robi za dwóch:P hahah dobre:P