Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 112
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    22
    Szczerze mówiąc jak dla mnie piatek i 30 zeta jest najlepszym rozwiązaniem.

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    3
    co do dnia to faktycznie nie da sie kazdemu dogodzic
    a co do wpisowego to fakt 50 pln to duzo i wole dac 30 pln
    i grac z 20 osobami niz 50 pln i i grac odrazu na finalowym stoliku :/
    im wiecej osob tym lepiej przynajmniej ja tak sadze
    ps
    raczek czkam na kolejnego sita

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    w nastepnym sezonie zmniejszymy do 40zl

    a wpisowe ponizej 40zl nie ma dla mnie sensu ... to moje zdanie

    czy naprawde tak duza jest roznica miedzy 30 a 50zl ?

    to 20zl tygodniowo ,, 20 zl ktore na imprezie wydajecie na 2 drinki , lub 4 browary ...


    i nie mowcie ze 2x zwiekszy sie frekwenja jak zmniejszymy wpisowe bo byl sit za 20zl i przyszlo 8 osob a nie 20

    jest ladna pogoda i ludzie wola isc na grila , na browarka niz siedziec w tym ciemnym pigOnie
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 03-05-2007 o 18:41

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    ...true ...true...

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    30 a 50zl to jest roznica, bo za 30 to mozna prawie dwa razy przyjsc, a za 50 raz..

    a czy rzeczywiscie by wiecej osob gralo, to trzeba by bylo wziac liste z poprzedniej ligi i z kazdym indywidualnie porozmawiac..

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    28
    z pokerem jest jak z kazdym innym "sportem" - trzeba go rozpowszechnic i aby sie to udało musi być dostępny, a nie kazdego stac zeby wyłożyć 50 zeta w tygodniu, łatwo sie zniechęcić proprostu mozna...
    dajmy nato liga - 8 niedziel daje nam 400zeta a przy 30 daje nam to 240 - 160 w kieszeni ktore mozna przeznaczyc na 8 sitów po 20zł ... nie mowie ze te 3dychy obowiazywałyby cały czas ale napewno do czasy zwiekszenia popularności tej wspaniałej gry

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    to prawda , że w pierwszym sezonie przychodziło więcej ludzi ale nie wydaje mi się żeby przyczyną tego było zwiększenie wpisowego o 10 złotych..chyba bardziej chodzi o aure na dworzejest coraz cieplej i sporo osób dla których poker jest przyjemnością i okazją do spędzenia czasu wolnego ma poprotu inne zajęcia..myślę , że znów im będzie sie robiło zimniej tym więcej ludzi będzie przychodzić..

    pozatym obniżenie wpisowego do 30 złotych nie jest chyba najlepszym pomysłem z tego wzgledu , że inne osoby przestaną przychodzić z racji tak małego wpisowego + nagroda za pierwsze miejsce nie była by za wysoka co sie wiąże z brakiem motywacji do gry:P tak mi sie wydaje ..wiadomo większa wygrana = większa ochota do gry..

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    28
    hehe bedzie wiecej ludzi bedzie wieksza pula i frajda z gry :P...
    nie no w tym co napisales tez jest duzo racji bo jak jest pogoda to faktycznie mozna znalezc ciekawsze zajecie...
    Prawda jest tez taka ze poker nie jest jeszcze u nas zbyt popularny i dlatego pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc, moze kiedys bedzie lepiej...

  9. #39
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    to idzmy na kompromis i obnizamy wpisowe do 40zł na kolejne 3 spotkania


    mysle ze wiekszosc jest za ...



    to dla mnie jest lekkie cofanie sie ale co tam


    musi przyjsc 25% wiecej osob zeby pula byla taka sama


    jezleli bedzie srednio o 25% wiecej osob to zostaiwmy akie wpisowe ... jezeli nie wraca 50zl ...

    pozdro

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    Dla mnie to może być wpisowe 40 lub 50 ale najlepiej żeby liga była w piątek