Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Ostatnio przeniosłem się z mansiona na everest i kurwicy dostaje. Na mansionie przez 2 miesiące grania nie miałem tylu kosmicznych badbeatów co na everescie przez 2 dni. Dlatego zastanawiam się czy nie wrócić na mansion i pogrywać sobie spokojnie NL20. Proponuję Ci abyś spróbował tego roomu

  2. #22
    mi w ipoker zawsze sie dobrze gralo tzn. trafiaja sie bad beaty (jak np. poczatek kwietnia i juz minus 6BI ) ale wychodze na plus.
    na mikto stawkach wybieralem fr gdzie byla najwieksza ogladalonosc flopa, czekalem na >=JJ, AK, AQ i mocno podbilaem tzn. patrzylem ile ludize podbijaj i ilu maja callerow no i podbilaem zeby max 2 osoby mnie sprawdzily, no i w zaleznosci co na flopie (jak mialem AQ czy AK i jak nic nie trafilem to czesto pasowalem bo ludize mimo mocnych podbic potrafili wejsc z gownem i sprawdzali alliny z najnizsza parka to dalem sobie na wstrzymanie limpowalem tez z nizszymi parkami z nadzieja na seta, pogralem tak do 250$ i poszedlem na NL50 bo mialem juz dosc tego co sie tam dzialo ;], wchodzilem na stol z 30$ i bylo dobrze...

    co do AA, to zazwyczaj wygrywam, w sumie gdy przegram to jestem zdziwiony

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Mi się grało wyjątkowo zarypioza.

    ale wole pobiegać za piłką ...

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    wg mnie to wydaje ci sie ze dobrze grasz i czesto przeceniasz swoje umiejetnosci. Polecam analizowanie swojej gry i wszystkich rozdan.

  5. #25
    a tak troche OT
    1. duzo ludzi gra na Titan ?
    2. jak szybko lapie sie pnkt przy np 4 x NL10 (FR) - 3/4h dziennie

    z gory dzieki za odpowiedzi , podpowiedzi

    PZDR

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    1. (siec ipoker) W tej chwili gra okolo 6000. Z rana jakos okolo 5000 a pod wieczor gdzies z 16000.

    2. Mysle ze gdzies z 80 pkt wzwyz na 1h zbierzesz grajac 4 stoliki.

    POZDRO