Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Hmm , fajne urządzenie ten PO ,ale odkad go zaczałem używać to wiesza mi się soft (ongame). W ich FAQ-ach przeczytałem ze trzeba zamienić sterownik Setpoint 2.48 na starszy 2.47 jezeli go ktoś używa. Ale ja nie uzywam tego sterownika. Ma ktos jakies sollution?

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    małe pytanko,, jak wgrać historię z Betssona do PO,, tylko proszę prosto i bez trudnych "komputerowych" zwrotów,,

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    nikt nie wie? szkoda

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    wie ktos moze dlaczego na FT PO nie widzi nicków graczy ?
    niby wszystko jest OK tzn włancza sie live tracker i pokazuje odsy ale nie widac statystyk graczy , do bazy danych tez nei dodaje zadnych graczy ( bazy sa puste) . Kiedys jak gralem na ongame to wszystko było OK a na Ft nie wiem jak sobie z tym poradzic

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Wejdz w HH w lobby FT i sprawdz czy masz dobry folder podany.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    w FT mam taką sciezkę C:\Program Files\Full Tilt Poker\HandHistory\ ale nie mam takiego folderu na moim dysku .
    wiec dalej nei wiem jak to ustawic jesli mozna to prosilbym tak krok po kroku opisac bede wdzieczny

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Powinien sie tam sam utworzyc jak dasz ok, jeszcze zmien tam czas zachowywania HH.U mnie wystarczylo sprawdzic dac ok i wszystko dzialal. Jak dalej Ci nie dziala wejdz na forum PO i wyslij loga do supportu. Oni napewno pomoga.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Wie ktos cos zrobcic zeby S&G wygrane pokazywalo jako wygrane a nie wszytskie sa na czerwono oznaczane jako przegrane, PO nie pokazuje zyskow.

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    wchodzisz w zakladke tournaments, wyszukujesz wybrany turniej, klikasz prawym, wybierasz edit tournament i wpisujesz ile wygrales w odpowiedniej rubryce

    na przyszlosc niezlym pomyslem moze byc laczenie 2 postow po kolei w jeden przez edycje, pzdr

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Dzieki za pomoc, co do postow specjalnie napisalem dwa. Pierwszy odpowiedz ,drugi pytanie. Ogolnie nie widze w tym problemu ze sa dwa posty, jezeli jest jakis regulamin dotyczacy tego to sorry nie znam go. Pozdro