Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 341
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    startujemy tradycyjnie w czwartek o 19. wiecej szczegółów postaram sie do wieczora wrzucić

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    w ten czwartek ?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    jutro

  4. #4
    Witam
    a jakie wpisowe cos sie zmienilo (bylo 60? PLN) byla propozycja 100 ?

    i mega fish w grze live moze przyjsc ?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    u nas graja same mega fishe takze smialo wpisowe nadal 60zl bo innych informacji nie bylo ale jak chcesz grac za 100zl to jest pula boczna

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    we Wrocławiu jak mniemam nie ma jakiejś ligi small stakes? (pytanie pewnie głupie - bo chyba gdyby była to by tutaj był stosowny temat) Czy naprawdę pozostaje mi tylko jeszcze trochę pograć i potrenować, żeby 60zł nie było mi straszne?

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nie dostałem jeszcze potwierdzenia co do szczegółów ligowych wiec póki co kierujmy się warunkami z poprzedniego sezonu myslę, że nic się nie zmieni.
    wpisowe oczywiście 60zł i to już jest SMALL STAKES!!! nigdzie w polsce nie ma turniejów za mniej niż 50zł

    do zobaczenia o 19.00 w stajni

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    przyjdź myszek na turniej, jak zobaczysz co te fishe wyprawiają i jak chętnie oddają żetony to na pewno nie będziesz narzekał że wpisowe za wysokie bo odbierzesz sobie w nagrodach z nawiązką

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    potwierdzam , slaby jestem na maxa , ale na turniejach ligowych w poprzednim sezonie jestem do przodu !

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    hehe, mój kumpel gra w Poznaniu za 35zł, dlatego pytałem ale dzięki za zaproszenie, może w maju się skuszę i wpadnę chociaż popatrzeć

    update: do której średnio gracie? ile trwają rundy? jakie ma się stacki na początku?