Strona 2 z 35 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 341
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    35 zl to masakra , to u nas jest duzo graczy ktorzy graja jak play money bo dla nich 60 zl to zadne wpisowe, moze jak bybylo 150 - 200 zl to by pograli mniej luznie , za 35 zl to pewnie jest wolna amerykanka - nic z takiego turnieju nie wyniesiesz nawet kasy za wygrana

  2. #12
    aha i jeszcze takie pytanko , jakies mega umiejetnosci krupierskie trzeba posiadac zeby nie bylo obciachu jak zaczne mieszac karty w jakis dziwny (tradycyjny ) sposob

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    nie no jesli nie umiesz tasowac to ciezko Ci bedzie u nas 90% graczy skonczyla kurs na "tasowacza" takze no ...
    zartuje of kors.
    nie musisz wcale umiec tasowac wystarczy ze powiesz i wtedy ktos rozda za Ciebie. Ja sam chetnie moge za Ciebie rozdawac ;d

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    15
    ok idziak w takim razei bedediesz mooim tasowaczem

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    35 zl to masakra , to u nas jest duzo graczy ktorzy graja jak play money bo dla nich 60 zl to zadne wpisowe, moze jak bybylo 150 - 200 zl to by pograli mniej luznie , za 35 zl to pewnie jest wolna amerykanka - nic z takiego turnieju nie wyniesiesz nawet kasy za wygrana


    U nas są dwie ligi 35 i 105 , a to co napisales to bzdura, ze jest wolna amerykanka!!!!! Turniej trwa zwykle 6 godzin, gra ok. 25 osob i jakims dziwnym trafem nikt nie gra tak jakby 35zl bylo niczym, wrecz przeciwnie!!! I podejrzewam ze dla wiekszosci nie licza sie pieniadze za zwyciestwo( zwykle ok 250zl ),bo to prawda ze pula nie zniewala, lecz po prostu zwyciestwo! Wrecz powiedzialbym ze na lidze za 105 jest wieksze swirowanie niz na small stakes. I uwazam ze naprawde mozna podciagnac swoje umiejetnsci na tej lidze!!!!

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    ...
    wpisowe oczywiście 60zł i to już jest SMALL STAKES!!! nigdzie w polsce nie ma turniejów za mniej niż 50zł ...

    do zobaczenia o 19.00 w stajni

    w Opolu jest mniejsze wpisowe niz 50zl ...

    dokladnie 40zl ...

    i tez nikt nie traktowal tego jako zabawy ... wiadomo ze duzych pieniedzy z tego sie nie wyciagnie , tutaj chyba bardziej chodzi o zdrowa rywalizacje ...

    liga wyszla bardzo fajnie byla frekwencja i ludzie sie emocjonowali , kto dostanie sie do mastersa itp. ... i chyba o to w tym chodzi


    ps. chyba zmienimy wpisowe na 50zl od nowego sezonu , zeby rywalizacja byla bardziej zdrowa
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 05-04-2007 o 15:23

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    U nas są dwie ligi 35 i 105 , a to co napisales to bzdura, ze jest wolna amerykanka!!!!! Turniej trwa zwykle 6 godzin, gra ok. 25 osob i jakims dziwnym trafem nikt nie gra tak jakby 35zl bylo niczym, wrecz przeciwnie!!! I podejrzewam ze dla wiekszosci nie licza sie pieniadze za zwyciestwo( zwykle ok 250zl ),bo to prawda ze pula nie zniewala, lecz po prostu zwyciestwo! Wrecz powiedzialbym ze na lidze za 105 jest wieksze swirowanie niz na small stakes. I uwazam ze naprawde mozna podciagnac swoje umiejetnsci na tej lidze!!!!


    nie wiem jak jest u was, ja odnioslem takie wrazenie w naszej lidze
    i jest troche graczy ktorzy graja tak jak alutek ostatnio w wawie czyli albo fast doubleup albo fast lost , przynajmniej ja odnosze takie wrazenie i na tej podstawie mysle ze jak by we wroclawiu bylo mniejsze wpisowe to gorzej by sie gralo moze u was w miescie gra gitara na stawkach jakie tam macie - super nie wnikam

    jak sie myle to niech mnie ktos z wrocka uswiadomi
    pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    jakie fast lost??? jaka warszawa??? przecież ja jestem mega rock gram tylko z kartą

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    spoko spoko dlatego udaje mi sie ciebie wyblefowac czase,
    btw gadales ze sponsorami ? jak tam nasze $$ kiedy sie mozemy ich spodziewac ? czekam i czekam a to 3/4 mego bankrola

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Gramy w pilke we wtorek?