Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam pomylilem 3 razy PIN i mi karte zatrzymalo ... mial ktos kiedys podobny problem i wie co co teraz mam zrobic ??

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    to spisek US lol

    a tak serio zadzwon do banku

  3. #3
    a nie bedzie tak ze jak tylko wyciagna karte to wysla ja do siedziby netellera a dopiero potem z powrotem do wlasciciela? generalnie to troche sobie jak dla mnie poczekasz. pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez urban Zobacz posta
    a nie bedzie tak ze jak tylko wyciagna karte to wysla ja do siedziby netellera a dopiero potem z powrotem do wlasciciela? generalnie to troche sobie jak dla mnie poczekasz. pzdr
    wg mnie wszystko zależy od tego co to za bankomat, niektóre firmy niszczą karty a niektóre odsyłają do wydawcy,
    jeżeli to euronet to zapomnij już o tej karcie, mnie jak łyknęło kartę bankomatową to się dowiedziałem na infolinii że zostanie zniszczona
    pozdr. kabo

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    14
    Ja mialem podobny problem 3 razy zle wpisalem PIN i mi zablokowalo karte. Musialem zadzwonic do netellera. Kase mi wrocili na konto netellera i przyslali nowa karte.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    na bankomacie jest num\er tel zawsze pod jaki trzeba zadzownic i gdzie mozna odebrac karte.
    mi tez zniszczyli kiedys karte ale dlatego ze sie spoznilemmialem chyba 3dni a zglosilem sie sie po okolo tygodniu

  7. #7
    Spoko dzieki panowie za info ... poszedlem z rana do banku i oddali karte bez problemow ;] ... pozdro!