Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Mam jakies bonusowe punkty ale zawsze jak sprawdzam to nie ma zadnej promoci (wogule kiedkolwiek sa?), chce zmienic pokerroom na inny ze wzgledu na bonusy/rakeback. Moze byc w sieci ongame.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Bewin traktuje pokerzystow po macoszemu dlatego proponuje BestPoker w sieci Ongame chocby ze wzgledu na sklepik i rewalacyjny support ktory nie szczedzi gadzetow dla nowych graczy.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    na holywoodpoker do kupienia za pkt sa bonusy (troche drogo) i reloady (taniej )

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Dak a co dostales?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cała mase kart,koszulek polo,smycze ,dlugopisy,kalendarze nawet taki fajny plecak 3 czapki, ogolnie same drobnostki ,chyba nie myslales ,ze dostalem laptopa .

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Bewin traktuje pokerzystow po macoszemu dlatego proponuje BestPoker w sieci Ongame chocby ze wzgledu na sklepik i rewalacyjny support ktory nie szczedzi gadzetow dla nowych graczy.
    Sorki Dakota ale kupienie np. myszki za 200 $ uważam za przegięcie

    Na Tower za 2000 pkt. mam tyle bonusa

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Kaczor, chyba mnie zle zrozumiales ja pisze o darmowych gadzetach a za punkty to ja sobie kupilem cos innego
    A jesli chodzi o Tower to mozesz przedstawic autorowi tego topicu zalety tego roomu skoro tam grasz o to chyba mu chodzi.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    zebydostac te gadzety z Best Poker trzeba wyrabiac jakies punkty czy tylko wystarczy wplacic kase i se grac i oni przysla karty koszulki itp?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Ja dostałem pierwsza przesyłke po rejestracji,nastepnie za wyrobienie bonusa oraz kolejna kiedy dostałem status gold w vip clubie.Ale nigdy nie pisalem do nich o zadne prezenty wiec chyba wysylaja kazdemu kto u nich zaczyna grac.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    OK Polecam Tower Poker:
    1. Dobry bonus powitalny 5 pkt za 1$
    2. Od czasu do czasu reload bonus.
    3. Za wyrobione punkty kupujesz kolejne bonusy (od 75$ do 500$)

    pozdrawiam