Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Top Set

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    http://www.pokerhand.org/?959396

    Był tutaj jakiś wiekszy błąd ?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Król mógł już komuś dać kolor, znowu za mocno grasz. Poza tym nie rozumiem tego słabego re-raise PF. Call jest o wiele lepszym zagraniem.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Najwiekszy blad popelnil Marbus raisujac z KK o caly big blind
    Na pewno bet pot na flopie, a reszta sam nie wiem.

    EDIT: koloru nie zuwazylem, wiec przy mocnym oporze ze strony przeciwnika fold.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Mysle,ze chyba sie spodziewales ze koles trzyma KK.Ja bym obstawial seta nizszego niz twoj.No ten jego reraise x2BB bardzo mylacy.Moim zdaniem za slaby bet na flopie,ja bym wrzucil okolo 1,5$.Jakby to sprawdzil wtedy call na turn.No ciezka reka do zrzucenia.Top set na flopie.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    SAVVAS czy Ty sie dobrze czujesz??pomijam ten reraise przed flopem (co Ci on da?)tylko call goscia z KK jeszcze lepsze, a zagrywac ponad pule z top setem na flopie to jest Twoja rada??no chyba po to, zeby ich wyrzucic z rozdania, a niby skad przypuszczasz, ze spodziewal sie u goscia KK??

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    Można jeszcze raz, jakoś jedno głośnie co powinienem robić w tej sytuacji, a czego nie?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Ok, to jeszcze raz z mojego punktu widzenia. Pewnie nie idealnie, ale ja bym mniej wiecej tak to rozegral.

    Preflop: Daje tylko call, liczac na seta.
    Flop: Mam seta, bet w granicach puli, tutaj nawet bet pot.
    Turn: Mozliwe, ze wszedl komus draw. Prawdopodobnie daje check/call( mam jeszcze 10 outow na poprawienie reki), chociaz znajac zycie przybetowalbym troche wyzej niz 1/2 pota. Na 99% nie wierze w jego secik KKK.
    River: Nadal jestes bez pozycji, wiec tylko check/call. Przy bet pot lub all in - fold

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    fold seta???????????? jak już włożył ileś tam do pota????????
    pierwszy kwietnia był w niedziele a wy dalej sobie żartujecie....

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Easy fold - to oczywiste ze dzierzy KK :P

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    SAVVAS czy Ty sie dobrze czujesz??pomijam ten reraise przed flopem (co Ci on da?)tylko call goscia z KK jeszcze lepsze, a zagrywac ponad pule z top setem na flopie to jest Twoja rada??no chyba po to, zeby ich wyrzucic z rozdania, a niby skad przypuszczasz, ze spodziewal sie u goscia KK??
    Czy ja napisalem ze spodziewalem sie u goscia KK?Z podbicia preflop 2xBB mozna wyczytac wiele ukladow kart.Zreszta to wynika z gry i z readu przeciwnika.A bet 1,5$ dlatego,nie wiem czy widzisz jest flush-draw.Agresja ponad wszystko.W tym przypadku mysle ze jakby zagral bardziej agresywnie to bylaby szansa na wygranie tego na flopie.Ale to zalezy od przeciwnika.Zreszta set z setem spotyka sie 1/100 razy tak?