Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Witam, powiem tylko tyle ze to troche zbyt dlugo jak dla mnie czekanie na wyplate 8 dni ... dokumenty wyslalem juz w czwartek bo chcieli paszporty, wyciagi z konta i takie tam poniewaz wyplata jest troszke wieksza ... dostalem potwierdzenie ze przyjete i do dzis zero odzewu pomimo moich maili ... dzos rano wyslalem kolejnego maila i wkoncu laskanie dostalem odpowiedz ze moja sprawa zostala przekazana do kolejnego departamentu juz chyba trzeciego albo czwartego z koleji ... i co znowu bede czekal tydzien az sobie kolejni posprawdzaja i przekaza do nastepnego departamentu w ktorym znowu bede czekal ... troche to bez sensu dla mnie bo w innych romach trwa do 48 godzin no moze trzy, cztery dni ale nie tyle ... zrazilem sie do expekta przez ta akcje ... watpie zebym tam jeszcze kiedys gral ... pokoj!

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Ja polecam EXPEKT !!!

    Pewnie kasę już dostałeś i nie raczyłeś sprostowania napisać.
    Nieprzemyślanym postem pewnie kogos juz zniechęciłes do Expekta.

    Oni zawsze sprawdzają czy czasem nie ograłeś kogoś ze znajomych właścicieli Expekta - bo jeśli tak to potrącą Ci to.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez daniz Zobacz posta

    Oni zawsze sprawdzają czy czasem nie ograłeś kogoś ze znajomych właścicieli Expekta - bo jeśli tak to potrącą Ci to.
    co ty opowiadasz?

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Nabija sie ;]