Strona 4 z 38 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 375
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Lol Lol Lol chlopaki ale żeście się rozpendzili. Nie za dużo tych zmian wprowadzonych naraz? Marian zmiany trzeba by wprowadzać stopniowo a nie wszystkie na raz.

    Po pierwsze dlaczego wykluczyliście Sharka z naszego zacnego grona graczy? Czy nie można mu dać kolejnej szansy , wiem wiem to się powtarza już któryś raz z kolei ale wykluczenie tak przemiłego gracza to lekka przesada - proponuje wyrok w zawieszeniu.

    Po drugie na jaką cholere chcecie wprowadzić czerwone sukno na stoły jak wcześniej było ustalone że najlepsze bedzie popielate co by popiołu z kiepów na nim nie było widać jak spadnie. Kwestia rozmaziania go po stole to już inna bajka.

    Po trzecie może ktoś w końcu wymieni tą spaloną żarówke bo pomysł abyśmy grali przy zapalonych świeczkach trochę wczoraj nie wypalił gdyz nagle się okazało ze wszystkie swieczki zrobiły all out. Dobrze że Sappi miał zapas zapalniczek ale na następny raz proponuje zrobić zbiórkę na nową paczke żarówek.

    Po czwarte niewiem czy to dobry pomysł aby skrócic nogi od stołów o 15 cm. To że nie wszyscy widzą co się na nich dzieje to już ich problem.

    Po piąte postawienie na środku stolików bukietów kwiatów to chyba też lekka przesada. I nie przekonują mnie argumenty że się milej wtedy gra.

    No i ostatnia sprawa. Niewiem czy pomysł aby zwycięzca sezonu musiał za wygraną kasę ogłaszać to w prasie lokalnej i w radiu ma w ryja.

    Nikogo nie pozdrawiam.

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    wlasnie tak !! tojest tez zajeistypomysl i trzeba go koniecznie wprowadzic z tymi blantami bo finalowe stoliki zawsze wygladaja tak samo ;/ mysle ze stack poczatkowy podniesiony do 1000 w zetonach przedluzylby max do godziny turniej ale daloby to wiecej gry i nie sadze by kogos zbawila ta godzina dluzej ?? jest nowy zarzad i to wlasnie on powinien podjac taka decyzje w koncu chyba od tego jest i bez sensu byloby teraz wytlumaczenie ze juz w tym sezonie nic lepiej nie zmieniac tylko od nastepnego bo znajac zycie byloby tak samo a teraz jest poczatek i mozna jeszcze taka mala zmiane spokojnie wprowadzic

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Wiekszy stack moznaby dac na probe, choc watpie czy to cos zmieni. Przed finalowym bedzie walka az kogos blindy nie zjedza. Okaze sie ze jak zostanie 9 osob to blindy sa juz 200/400 i to nic ze sredni bedzie 2000 - 2500. Shorty beda allinowac i tyle. Lepsze jest wydluzenie czasu zmiany blindow, gdy dochodzi do poziomu 30/60. Gdyby final zaczynal sie gdy blindy sa 40/80 to jest super. No i wtedy gdyby bylo tak ze 20-25 minut na finalowym na 1 poziom to moznaby normalnie pograc.

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    wydaje mi sie ze troche zle to policzyles bo wczoraj bylo ponad 17 Dodales bonusowe punkty jakby bylo ponizej 17 osob ale moge sie mylic bo cienki jestem z matmy tylko jakos tak dziwnie mi wyglada ta punktacja
    Wszystko jest dobrze. Po prostu do starej punktacji dodalem o tyle wiecej punktow o ile powinno sie dac wg nowej punktacji.
    Czyli Korczi zamiast 31 pkt ma miec 39 (mial ilosc pokonanych +1 +5 a teraz ilosc pokonanych +1 +13, czyli o 8 wiecej)

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Bo jak czekacie na AA czy KK i pasujecie AQ to sie nie dziwcie ze was blindy czy nawet ante (rotfl) was zjadaja i tu zadna zmiana blindow nie pomoze.

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    24
    Hej.
    Tez nie podoba mi sie to ze przy finalowym stoliku pozostaje już praktycznie tylko all'inowanie.
    Ale problem jest taki ze poczatkowy stack 1000 moze niewiele zmienic, po prostu gracze beda wolniej odpadali i przy finałowym stoliku blidny będą duzo wieksze niż teraz.
    Myśle ze na pewno propozycja Herq'a co do wydluzenia czasu zmiany blidnow w pozniejszym etapie turnieju byla by dobra, ewentualnie mozna tez przy tym zwiększyć początkowy stack.
    Co do zmian to najlepiej wprowadzać je od razu bo przeciesz nie ma na co czekać, można by zrobic na probe za tydzień turniej ze stackiem 1000 i wydłużyć blidny w pozniejszym etapie turnieju zeby sprawdzic czy warto wproawdzic zmiany czy nie.
    Pozdrawiam i przylaczam się do gratek dla Korczkiego

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Coolfon mam pytanko czy będziesz grał PPT w Sosnowcu ?

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Chciałbym Wam przedstawić jedno rozdanie z wczorajszego turnieju z gatunku tych nieprawdopodobnych:
    blindy 10/20 (5 level), 21 z 26 osób jeszcze w turnieju (prawie początek)
    mój stack: 175 - ostatni moment by zagrać alla, więc czekam na kartę... czekam, czekam, czekam... i jest
    moja pozycja: LP zaraz za rozdającym
    myślę sobie ok wypada to jakoś rozegrać, zagram alla to wszyscy zrobią fold (stolik ultra tight) trzeba zaryzykować może złapie seta, więc: do mnie fold (tak jak myślałem) ja raise o 50, button call (stack ok.700}, sb fold, bb call(stack ok.500), w puli 220 dwóch callerów, wychodzi flop: ok mam drugą parę i draw do koloru może wystarczy, bb check myślę pot 220 trzeba atakować, all-in 105, button call, bb fold, showdown: button ja: ojojojojojoj nie za dobrze dyszki na pomoc!!!!!!!! i w dodatku każdy pik to mój out, help!!!!!! Na to bb śmiejąc się pokazuje swoje sfoldowane ożesz kurwa rzucam, dziękuję za grę i zbieram się do Mariana zameldować że jestem out, teraz policzyłem szanse:
    button: 98,893%
    ja: 1,107%
    jestem w pół drogi do Mariana gdy Młody krzyczy: sapi masz straighta! nie zabardzo chce mi się w to wierzyć ale patrzę na stół: turn river a potem poszło już z górki

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    10
    tak , to było z tych jednych nieprawdopodobnych rozdań

    Pozdrawiam

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Cytat Zamieszczone przez herq123 Zobacz posta
    Coolfon mam pytanko czy będziesz grał PPT w Sosnowcu ?
    Tak, mam taki zamiar, chyba ze okres zlych bitow bedzie trwal nadal (odpukac) to sie moge rozmyslic.