Strona 28 z 38 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 375
  1. #271
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Gratki El_Bandito
    Faktycznie ciasno bardzo na górze tabeli, choć mnie to już nie dotyczy bo niestety nie mogłem zagrać w 3 ostatnich turniejach i będzie mi ciężko nawiązać walkę zwłaszcza że jak wspomniał Wanpi zostały już tylko 2 turnieje.
    Pozdrawiam

  2. #272
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    10
    Witam pozdrawiam wszystkich graczy z Krakowa, niestety jakis czas nie gram we środy bo mam wtedy dodatkowe ćwiczenia na uczelni. Mam nadzieje, że po sesji dołącze do gry, gratulacje dla Mariana za świetną gre i dominacje w tym sezonie.

    Pozdrawiam

  3. #273
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Czy brak postów w ostatnim czasie oznacza że schodzimy do podziemia ?
    Pozdrawiam

  4. #274
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    to zeby tak wyjsc z podziemia to pochwal sie Herq jak poszlo Ci w Sosnowcu na turnieju ??

  5. #275
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    A ja tak trochę wybiegnę w przyszłość: kiedy odbędzie się turniej masters? Jak to się odbywało wcześniej? Kwestia dogadania graczy, czy np. zawsze była to sobota po ostatnim turnieju?

  6. #276
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    Pozdrawienia dla ultra tight player's from Tradycja przesyła fluktuant stuckowy Olo dawno mnie nie było tu u was na forumgratki dla wszystkich zwycięzców wszystkich turniejów!!

    PS
    29.06 otwarcie VIP sali holdem'a w novotelu, blindy 25/50 PLN.

  7. #277
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    pozdrowienia dla ultra loose playera - Olka !

  8. #278
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Banan: Dzięki za miłe słowa, ale póki sezon trwa jeszcze wszystkie rozstrzygnięcia są sprawą otwartą.

    Wanpi: Termin turnieju masters to przede wszystkim kwestia dogadania się jego uczestników, kiedy im pasuje. Walka o TOP8 wciąż trwa, więc ustalanie tego terminu na dziś chyba jeszcze jest przedwczesne. Fakt faktem, że najbardziej narzucającym się terminem jest sobota pomiędzy sezonami (czyli 30 czerwca). Aczkolwiek wstępne sygnały wskazują, że będzie to chyba data nieco późniejsza.

    Pozdrawiam i do środy.

  9. #279
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    Panowie ( i podobno od niedawna tez i Panie ) co się dzieje z tym wątkiem hmm? nikt już tu o niczym nie gada... Pan Kolumb zamilkł to już nikt nie będzie się odzywał?? hmmm myśle, że wpadne i dopłacę się wam do nagród w turnieju bo od grania cashowych stolików już zapomniałem jak to jest grać live w jakimś MTT... BTW pozdrawiam Wszytskich graczy CKLP i wogóle wszystkich znanych mi pokerzystów
    koniec pozdrowień.

    PS
    best wishes to VIP's from Brunschwick Club.

  10. #280
    a ja juz trzeci czwartek z rzedu mam egzamin i w srody musze sie uczyc :/