Strona 6 z 38 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 375
  1. #51
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Cytat Zamieszczone przez OleK Zobacz posta
    Nice or Bad Fold?
    Według mnie to nie był to dobry fold zakładając że nie wiemy co spadnie na flopie. Nie był dobry jeśli chodzi o grę na krótkim stole w ścisłym finale ponieważ to jedna z 5 najlepszych rąk jakie mogłeś dostać. Zupełnie inną sprawą jest walka o jak największą ilość punktów i pod tym względem można ten fold traktować jako dobry ( zresztą to zaleta najlepszych że taką rękę są w stanie wyrzucić )bo wiadomym było że za moment Korczi rzuci all ina i prawdopodobnie ktoś go sprawdzi , dobry także jeśli Twój read podpowiadał Ci że Sapi ma wysoką parę i nie chciałeś ryzykować coin flipa. Mnie osobiście zdarzyło się wyrzucić kiedy Kuba miał i jak się później okazało że mimo flopa to na river spadał Jd więc podobnie jak Ty wygrał bym to rozdanie a tak nie wszedłem żeby później przegrać Kd Ks z parą Js Jc którą miał Ślepy. I od tamtego rozdanie postanowiłem nie wyrzucać najlepszych rąk nawet gdy mam przeczucie że jestem zdominowany.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez herq123 ; 06-04-2007 o 14:02

  2. #52
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Heh, ostatnio Kolumb jak muminek to dales sie namowic na sprawdzenie alla z 22 Hehe

  3. #53
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Cytat Zamieszczone przez Kolumb77 Zobacz posta
    ...jeśli mam siedzieć jak muminek przez 5h i patrzeć na trzęsące się ręce gracza który właśnie dostał AA i boi się ze wszyscy się zrzucą i zgarnie ledwo SB to ja pierdole taki interes...
    Zauważ tylko Kolumb że takie jak ich nazwałeś muminki np w turnieju EPT siedzą po 20 a nawet nieraz więcej godzin oczywiście z przerwami właśnie po to żeby być jak najwyżej w turnieju więc tutaj to zupełnie Cię nie rozumiem bo mnie gra sprawia przyjemność ... ale jak się domyślam Twoje ostatnie wypowiedzi są szukaniem usprawiedliwienia za all ina w Mastersie z 99 po niskim flopie i zderzeniu się z KK Korcziego, powiem Ci tak że nie musisz się usprawiedliwiać bo zagrałeś OK miałeś podstawy do takiego zagrania i podjąłeś taką decyzję a że rezultat okazał się zgubny to już inna sprawa. Pownieneś się tylko zastanowić czy następnym razem w analogicznej sytuacji zagrać tak samo czy nie.

  4. #54
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Jakie tłumaczenie? Jak byś mi go teraz nie przypomniał to nawet bym go nie pamiętał. Tamto rozdanie to jest historia i jeśli miał bym taki układ kart to zagrał bym go tak samo.

  5. #55
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Skoro tak mówisz to pewnie wiesz najlepiej

  6. #56
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    colombo znam takich co z 300zl robia szybko 10k i nie mieli bank rolla zeby grac (wtajemniczeni wiedza o kogo chodzi) ale czasem fantazja i łut szczęścia wystarczy. nie kłóćmy się bo nie o to tu chodzi. peace i pokory colombo (bez urazy). moja rada: badz agresywny w pokera a w prawdziwym zyciu badz taki jak kiedys bo ostatnio sie zmieniles. peace2time

  7. #57
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Wesołych Świąt dla Wszystkich z naszej ligi oraz dla pozostałych Forumowiczów.
    Pozdrawiam

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Upalam ostatnio Omahe High. Czy gra ktoś w to nałogowo czy tylko rekreacyjnie. Gdzie najlepiej w to grać i czy są gdzieś częściej niż raz na dzień jakieś sensowne turnieje?

    Nikogo nie pozdrawiam ale za to wszystkim życzę smacznego karpika.
    Ostatnio edytowane przez Kolumb77 ; 07-04-2007 o 12:16

  9. #59
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    na PS masz sensowne turnieje omahy czesciej niz raz dziennie

  10. #60
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Ej pokowcy jak za bardzo nie przepadam za krawaciarzami to muszę przyznać, że jedną rzecz chyba wymyślili nieźle.
    Co sądzicie żeby zorganizować coś podobnego do tego co oni chcą zrobić we wtorki u siebie.

    Funowe Wtorki w Warszawie!!

    Oczywiście wpisowe bym zmniejszył tak o około 40% przy tych (większych wpisowych) i nie wiem czy grał to wszystko co oni bo niektórych gier z tego co jest wymienione w Dealerschoise to nawet nie znam.

    Jest to luźna propozycja więc jak ktoś mnie opierdoli co ostatnio na forum dzieje się często, to wcale nie będe zdziwiony.

    Nikogo nie pozdrawiam.