Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 375
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    moze zapomniales przytrzymac [alt]

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Moze zapomniales zmienic na firefoxa lub opere? ;>
    A ja chcialem jeszcze poruszyc sprawe punktacji - moze wprowadzimy a'la i4 od przyszlego sezonu?

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Mnie stara punktacja odpowiada, wprowadzenie nowej niewiele zmieni ale niech się wypowiedzą inni.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Mnie by pasowalo (tak wg mnie byloby sprawiedliwiej - mimo iz do moich zeszlosezonowych wynikow to by dalo gorszy wynik) gdyby nasza punktacja wygladala bardziej tak:

    ZAMIAST:
    - Jeśli gra osób od 17 wzwyż (>2 stoliki), to punkty bonusowe otrzymuje top8: +5/+4/+3/+2/+2/+1/+1/+1

    BYLO BY:
    - Jeśli gra osób od 17 wzwyż (>2 stoliki), to punkty bonusowe otrzymuje top8: +13/+8/+5/+3/+2/+1/+1/+1

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Moja nie skromna osoba mówi że powinno to wyglądać mniej więcej tak:

    W każdym turnieju zwycięzca jest tylko jeden więc bądź co bądź powinien być on wynoszony na piedestał co wiąże się z tym że powinien być nagradzany większą liczbą bonusowych punktów. Nikt nie pamięta kto był drugi czy trzeci czy dziesiąty. A pierwszy no to jest inna sprawa.

    Drugie miejsce jako że walczył w "HANDS UPIE" z samym zwycięzcą też powinno być wynagradzane adekwatnie do tego że bądź co bądź jest to drugie miejsce.

    Co do pozostałego siana to punktacja powinna być taka jaka była bez jakich kolwiek bonusowych punktów ponieważ:

    Sianko zawsze było siankiem i będzie siankiem co wiąże się z tym że więcej graczy najprawdopodobniej będzie podejmowało chociaz minimalne ryzyko co by przypadkiem dojść minimum do HU.

    Co do ostatniego "Mastersa", Marian napisał: "Grało się przesympatycznie, atmosfera była znakomita", to ja chyba grałem w jakimś innym turnieju. Może jak by nie ten zakaz opowiadania kawałów o starych babach to by było fajniej.

    Proponuje wprowadzić sezonową nagrodę dla gracza który rozegra najmniej rąk w całym cyklu. Sam mogę ją zasponsorować.

    I mój mam nadzieje najlepszy pomysł. Jeden bonusowy punkt dla tego kto wyeliminuje gracza z krainy KFC o ile będą mieli jeszcze ochote pojawić się na Królewskiej Krakowskiej Lidze Pokowej.

    Nikogo nie pozdrawiam.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Cytat Zamieszczone przez Kolumb77 Zobacz posta
    Co do ostatniego "Mastersa", Marian napisał: "Grało się przesympatycznie, atmosfera była znakomita", to ja chyba grałem w jakimś innym turnieju. Może jak by nie ten zakaz opowiadania kawałów o starych babach to by było fajniej.
    No chyba tak Kolumb chyba grales w jakims innym turnieju bo wedlug mnie bylo naprawde super i panowala wyjatkowa atmosfera, a jej wyjatkowosc nie oznacza ze wszyscy musieli byc rozbawieni jakby byli zbakani

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Wg mnie TRZEBA zmienic punktacje, jak jeszcze nie w tym sezonie, to w nastepnym. Troche to nie do pomyslenia ze roznica punktowa miezdy 1 a 5 jest taka sama jak miedzy 5 a 10. Do piatego miejsca wystarczy wygrac 1 olka i z 1000 zetonami juz zrobic sitouta i doczlapac do 5. A zeby wygrac to trzeba z sensownym stackiem dojsc do finalowego stolika i tam rozegrac dobra partie (albo miec szczescie i bedac shortem wygrac 3 alle). Mimo wszystko powinno sie zwyciezcow bardziej nagradzac!

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    24
    Zgadzam sie ze Sznu. Punktacja powinna byc taka jaką zaproponowal i to najlepiej od dzisiejszego turnieju.

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Moge jeszcze uzasadnic dlaczego taka punktacja bedzie lepsza.
    Wezcie pod uwage kogos kto nie wejdzie w zadne rozdanie od samego poczatku. Mysle ze mozna zalozyc ze srednio na jeden poziom taka osoba rozegra 2 pelne kolka, czyli na pierwszym levelu zaplaci 3 zetony razy 2 kolka czyli 6. Na drugim levelu 12... itp.

    Oto symulacja:
    level --- zetony tracone --- stack
    1/2 --- 6 --- 494
    2/4 --- 12 --- 482
    3/6 --- 18 --- 464
    5/10 --- 30 --- 434
    10/20 --- 60 --- 374
    15/30 --- 90 --- 284
    20/40 --- 120 --- 164
    30/60 --- 180 --- 0

    Czyli odpada dopiero przy blindach 30/60 (a finalowy stolik zaczyna sie srednio przy blindach 40/80. Mozna wiec przyjac ze odpada zawsze kolo 10-11 miejsca, czyli zdobywa okolo 13-14 punktow.

    13-14 razy 10 liczonych turniejow da 130 lub 140 punktow!!!!
    W tym drugim przypadku taka osoba lapalaby sie do mastersa!!!

    Nawet jesli w ktoryms miejscu naciagnalem troszke ta symulacje, to i tak powinna sklonic do myslenia. Uwazam ze czas na zmiane punktacji, nawet jeszcze w tym sezonie.

    PS. Marian, mozesz wrzucic jeszcze raz wrzucic na cklp tabelke gdzie byla punktacja za ostatni sezon a'la i4?
    Ostatnio edytowane przez Sznu ; 04-04-2007 o 13:43

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    A o czym ja pisałem wcześniej? Właśnie o to mi chodzi. Nagradzać za odwazną gre a nie za to ze sie doczłapią do finału i to tylko w przypadku jak ze trzy razy AA dostaną.

    Mureny rulez
    Płotki bee.