Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    11
    Witam
    Chcę poruszyć sprawę punktów za grę. Co myślicie o sytuacji , w której gracie i dostajecie rakeback w wysokości 1,07%?? , czyli taki jaki ja dzisiaj dostałem po wielu godzinnym graniu na stawkach $1-$1 NL na Betssonie. Rakeback ten przyznany mi został za miesiąc marzec , w którym to wyrobiłem ok 3250 punktów gracza. Wg. moich obliczeń:
    Prowizja pobrana przez Betsson w grach w których uczestniczyłem wyniosła: 3250$ =9425zł (grałem na stołach 10 osobowych)- czyli przyjmuję ,że mój własny wkład w sam tylko rake wyniósł ok 942zł. Dzisiaj rano zamieniłem swoje punkty na 10,05zł........co daje rakeback w wysokości 1,07%...... Jak dla mnie to lekki <lol>. Co o tym sądzicie i ile wy procentowo dostaliście rakebacku? Oraz ile zwrotu mógłbym otrzymać grając w innym pokerromie i jaka jest jego nazwa?

    Oraz jeszcze coś - to może pytanie do Betsson_Polska
    Na stronie Betssona jest napisane: "Pozostań aktywny a zostaniesz wynagrodzony dodatkowymi punktami po trzech miesiącach".
    I tu moja prośba o jakieś szczegóły np.: ile będzie tych punktów? ,bo niewiem czy zwijać interes do innego pokerromu , czy może jeszcze trochę poczekać

    Aha , i jeszcze coś czekamy na tę "niespodziankę, która przewróci do góry nogami cały rynek e-rozrywki w Polsce i nie tylko"

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Poniewaz pytasz o konkretnie inny room, to na przyklad w sieci boss media CelebPoker/i4Poker/PokerGalaxy daja 30%, czyli jak wlozyles +/- 900 zl, o to dostaniesz 270 zl zwrotu + dodatkowe bonusy, na i4 sa to punkty, na celeb dodatkowe turnieje etc...

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez Adamwrr Zobacz posta
    Witam
    Oraz jeszcze coś - to może pytanie do Betsson_Polska
    Na stronie Betssona jest napisane: "Pozostań aktywny a zostaniesz wynagrodzony dodatkowymi punktami po trzech miesiącach".
    I tu moja prośba o jakieś szczegóły np.: ile będzie tych punktów? ,bo niewiem czy zwijać interes do innego pokerromu , czy może jeszcze trochę poczekać

    Aha , i jeszcze coś czekamy na tę "niespodziankę, która przewróci do góry nogami cały rynek e-rozrywki w Polsce i nie tylko"
    W przyszłym miesiacu majac tzw status złoty a sądząc z ilości punktów jakie zdobyłeś już go posiadasz od miesiąca kwietnia, punkty które zdobedziesz zostaną pomnozone razy 4 więc bedzie to około 4 % zwrotu. Ja grałem rzadziej u nich i mam 6 zł zwrotu
    Powaliła mnie ta cudowna oferta

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Na Tower (ta sama sieć) za 3250 punktów masz 464$ czyli jakieś 1346zł czyli jakieś 130 % rake które wyliczyłeś.

  5. Witam,
    Promocja, o kórej napisałeś to proocja lojalnościowa skierowana do wszystkich graczy, ale przede wszytskich tych którzy grają w kasynie oraz na zakładach sportowych.
    Pokerzyści nie zyskuja w niej zbyt wiele, a porównywanie jej do rakeback'a to nieporozumienie.

    W tym momencie dzięki punktom grracza możesz uwolnić bonusy oraz zagrać we w freerolach CashBack $2000 i VipMonthly 10000$
    Dodatkowo, 10 kwietnia rusza promocja, w której dzięki Punktom Gracza będzie można pojechać na WSOP - szczególy w mailingu i wkrótce na forum.

    Przy okazji - gratuluje wyniku w VipMonthly - wygrana może ne powala ale miejsce dobre i dobrze rokuje na przyszłość

    pzdr
    Milo

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    11
    WSOP , no dobra to robi różnicę
    A w VipMonthly mi przyfarciło. Całkiem dobrze jak na turniejowego amatora:P

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    32
    grajac na World Poker Exchange dostajesz 100% zwrotu rake i to nie jest zaden fake ! zwrot rake dostajesz co tydziej a w tym czasie mozesz go na biezaco sprawdzac. Jak dla mnie nie ma lepszej oferty w sieci. Wada jest ilosc graczy ale dla takiego rake warto moim zdaniem

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Jeżeli masz już jakieś pojęcie o grze to polecam WPE. Fakt że często będziesz grał z tymi samymi graczami i to nie z fishami (grałem tam 2 miesiące i poziom oceniam na wyższy niż w innych roomach na NL25 i NL50), ale rakeback jest naprawdę świetny. W godzinach szczytu dostępne max 5 stołow SH i przeważnie 1 FR. Na NL25 czasami udawało mi się wyciągnąć 150$ rakebacku tygodniowo, ale wtedy grałem dość dużo.
    Osobiście zrezygnowałem z tego roomu bo postawiłem na koszenie kasy z gry a nie z bonusów, wybrałem room z większą liczbą fisherki i muszę powiedzieć, że wyniki mam zadowalające.