Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Turniej odbędzie się 14 marca(niedziela) w pubie Morgans w Katowicach, pub znajduje sie na ulicy Sienkiewicza 28, pogladowa mapka jak tam trafic znajduje sie tutaj http://marian.net.autocom.pl/~poker/mapka6.jpg

    Wiecej informacji na temat rozgrywanych przez ans turniejow znajduje sie na stronie www.poker.w.pl

    Co do samego turnieju to ma on charakter raczej towarzyski , tak wiec wszystkich ktorzy chca milo spedzic czas grajac w pokerka serdecznie zapraszam., przy okazji mozna nauczyc sie gry(jezeli ktos jeszcze nie czuje sie zbyt pewnie) no i poznac innych maniakow pokera.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jak ktos bedzie sie z wawy wybieral niech da znac na gg: 2107042, razem bedzie chyba przyjemniej sie wybrac.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    I jak tam ??
    Jakies wyniki ??
    :roll:

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    JA znam jeden- moje 8 miejsce- Kirek chyba z rękawa wyciągnał te KK :wink:

    Soprano

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Soprano juz w domu ?
    Kto tam w zetonach dominowal jak wyjezdzales ?
    I ile osob bylo wogole ?

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    29 osób

    za 1 bodajże było 1100 zł

    Finałowy stolik 8 osób : ja, MArian, MAniek, Kirek, Sebo, NAtalia i gośc z Warszawy (sorry ale nie pamietam jak się zwie ) i bodajże WMMN... jeżeli coś przekreciłem to sorki.

    Najwięcej żetonów mieli MArian, Sebo i NAtalia, ciężko wskazać kto dominował...
    ja zająłem 8 miejsce, Maniek 7 a reszta jeszcze się biła... :wink:

    Soprano

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Heheh no to gratuluje i tak 8 ;]
    Prawde mowiac to obstawialem Mariana albo Natalie. Puki co widze sie sprawdzilo.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Koncowe wyniki za www.poker.w.pl

    1. Warsaw Warszawa 1100
    2. Kirek Warszawa 350
    3. Marian Kraków 200
    4. Sebo Sosnowiec 100
    5. Natalia Częstochowa 50
    6. WMMN Opole
    7. Maniek Katowice
    8. Soprano Mikołów
    9. Kamil Opole
    10. Ebola Opole
    11. Jasiu Mysłowice
    12. Autarkis Częstochowa
    13. Francc Katowice
    14. Jones Opole
    15. Czorny Tarnów
    16. Mateusz Katowice
    17. Doli Ełk
    18. Adam Katowice
    19. Askaniusz Częstochowa
    20. Wojtek Mysłowice
    21. Timi Opole
    22. Marek Sosnowiec
    23. Sławek Kraków
    24. Root Mysłowice
    25. Marcin Kraków
    26. Sebastian Katowice
    27. Cyber Milówka
    28. Marek Kraków
    29. Andrzej Bytom

    Mi jakos najlepiej tym razem nie poszlo, za to sciagnalem dlugi ;P i moglem sobie poszalec w turnieju pocieszenia, w ktorym udalo mi sie dotrwac (doslownie i w przenosni ;p) do finalu, gdzie darowalem francowi wygrana . Zapraszam do podzielenia sie wrazeniami.
    Aha zebym nie zapomnial podziekowania naleza sie Sebie za przenocowanie mnie,my nigga ;P. Szacunek dla wszystkch ktorzy przyjechali na turniej, zescie podjeli walke ;P. Mam nadzieje ze spotkamy sie niedlugo.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Heh, widze znow Warszawa zaszalala. Gratuluje ;]
    A frekwencja z turnieju na turniej coraz lepsza - moze niedlugo bedzie 100+ 8)

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Dzięki za gratulacje :P
    Frekwencja - SUPER (choć brakło paru "kozaków" i pewnie dlatego zanotowaliśmy tylko 8 rebuy-ów :twisted: )
    Lokal - SUPER (tylko jeden wykrzyknik ponieważ klimatyzacja była chyba tylko i wyłącznie ozdobą sali :? . Za to pomieszczenie duże, lano przepyszne piwko Guiness a w TV prezentowano relacje z meczy Premier League gdzie "Czerwone diabły" zbierały ostre lanie w derbach Manchesteru. Dla mnie fana Kanonierów prawdziwa rewelka :twisted:
    Sam turniej w moim wykonaniu przebiegał bardzo spokojnie. Przez pierwszą fazę (rebuy-ową) ciułałem sobie żetoniki i miałbym nadwyżki w fazie głównej gdyby nie przedostatnie rozdanie. Moje AK spotkało się z A7 Askaniusza. Stolik A87 4 7 i do zasadniczej części turnieju przystąpiłem z 190 żetonami (291 żetonów na starcie) :? . I tak pogrywając sobie ciągle zmieniałem kolejne stoliki turniejowe (udało mi się grać na wszystkich 4 stolikach ). W półfinale ze względu na dość wysokie blindy moja ilość żetonów z takiej sobie zaczęła wyglądać na marną i trzeba było kilka razy powiedzieć magiczne ALL INN. Dotrwanie do stolika finałowego już traktowałem w kategorii sukcesu. Tylko Soprano miał mniej żetonów. Ale wyczucie rozdań było w niedzielę moją mocną stroną 8) i tak kolejni faworyci (dla mnie pewniakami do ścisłego finału byli Marian i Sebo) wpisywali się na listę lauratów a ja powoli powiększałem stosik żetonów przed sobą. Po wyeliminowaniu Mariana ustaliliśmy z Warsaw podział kaski i rozegraliśmy już tylko jedno rozdanie w celu ustalenia rankingu. W momencie zawarcia paktu żetony rozkładały się ze wskazaniem na Warsaw, około 5800 do 4700 co przy stawce 300/600 nie było dużą różnicą.

    Wielkie dzięki dla organizatorów i wszystkich uczestników za ekstra zabawę
    Specjalne podziękowania dla Askaniusza że na mnie poczekał i zabrał swoim autem do Częstochowy (ostatni wieczorny pociąg już odjechał a następny był dopiero po 3 rano, a ja musiałem się jeszcze dostać do Warszawy i do roboty :? )