Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Kurde, Kirek, jak bym wiedział, że jesteś takim fanem Arsenalu, to w życiu bym nie proponował remisu, tylko żarł się na noże!!! :shock: Nie żebym był wielkim fanem MU, bo uwielbiam Newcastle, ale Arsenalu po prostu nie trawię... :?

    Ok, teraz już na poważnie. To był mój pierwszy turniej, więc dojście do finałowego stolika uważam za wielki sukces, chociaż trzeba przyznać, że szczęścia miałem co nie miara. Wielki szacunek dla Mariana za organizację (która nie przeszkadza mu również koncentrować się na grze!!). Na moim pierwszym turnieju największe wrażenie zrobili na mnie: Kirek, Sebo, Autarkis i nieodgadniona Natalia. Oczywiście, nie znaczy to, że nie doceniam innych.

    Pozdrawiam,

    Warsaw

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    By the way - a kiedy będzie można obejrzeć jakieś fotki z turnieju??

    pozdr, warsaw

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Jeśli chodzi o fotki to dam na stronie natychmiast jak zbiorę wszystkie, nie tylko swoje, żeby potem nie kombinować i mieszać. Mam nadzieję, że 'na dniach' powinny być.
    I jeszcze tylko małe sprostowanie apropos postu Kirka. W turnieju było rebuyów 7 nie 8 (5 dokupień w ciągu pierwszych 1,5h + 2 dokupienia w momencie gdy minął ten czas).

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Marian
    Jeśli chodzi o fotki to dam na stronie natychmiast jak zbiorę wszystkie, nie tylko swoje, żeby potem nie kombinować i mieszać. Mam nadzieję, że 'na dniach' powinny być.
    I jeszcze tylko małe sprostowanie apropos postu Kirka. W turnieju było rebuyów 7 nie 8 (5 dokupień w ciągu pierwszych 1,5h + 2 dokupienia w momencie gdy minął ten czas).
    Arrrgh! Zdjęcia!!! Pliz

    warsaw

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Trochę się faktycznie sprawa przeciąga. Zdjęć już mam sporo, ale czekam jeszcze na ich ostatnią partię. Na razie uzupełniłem 'hall of fame', reszta powinna być już naprawdę wkrótce.

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    No. Zdjęcia już są na planecie. Zapraszam do oglądania i wspominania.
    Jakby przypadkiem ktoś w swoim dossier zauważył jakieś błędy (na jakimś zdjęciu np. go nie ma, albo chciał dodać do niego jakieś nowe zdjęcie) to proszę dać znać a od razu poprawię.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hej!
    ładnie anrobiliscie tych zdjęć
    Dobra robota!!

    A pojawi się jakas relacja z turnieju ??

    Soprano

    PS. Gdybym wiedział, zę to Ada a nie MArian jak zwykle będize wręczać nagrody pieniężne to bym sie bardziej postarał