Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    http://www.pokerhand.org/?955645

    Jak powinienem inaczej zagrać?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Niby wygląda to na czysty pech, ale jak mi się wydaje TAK duże bety z TAK słabą kartą na TAKICH stawkach to kiepskawy pomysł.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Niby wygląda to na czysty pech, ale jak mi się wydaje TAK duże bety z TAK słabą kartą na TAKICH stawkach to kiepskawy pomysł.
    100% racji

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez kajtush44 Zobacz posta
    http://www.pokerhand.org/?955645

    Jak powinienem inaczej zagrać?

    Fold na flopie.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    .Skoro gość zostaje na flopie to albo ma tego J albo ma drawa,albo ma seta,albo ma nizsza pare,a turn wchodzi napewno bardzo nieprzyjazny,masz pozycje i ja bym tu juz nie betował,z prostej przyczyny że wzasadzie nie mozesz juz poleprzyc swojei sytuacji,a wszystko wskazuje na to że masz gorszą ręke.Owszem betując za te 30bb jest szansa że wyrzucisz go z rozdania,ale częściej w tej sytuacji dostaniesz mocnego raisa,natomiast pozycja da ci mozliwosc podjęcia decyzji jak zakonczyc tą partie na riverze.
    W tej sytuacji,i przy kartach twojego przeciwnika twoja gra była bardzo dobra,ale powiedz mi na co go ocenileś i co tak naprawde chciałeś osiągnąć tym betem na turnie?,bo przeciez nie graliscie w otwarte karty

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Przecież to tamten jełop calował duże bety z mrzonkami na kolor.
    W/g mnie dobrze zagrane.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Przecież to tamten jełop calował duże bety z mrzonkami na kolor.
    W/g mnie dobrze zagrane.
    Patrz 1 post wyżej.
    1. Nie gramy w otwarte karty
    2. To nie jest temat "Jak wam się podoba gra mojego przeciwnika"
    3. Jeśli tworzący temat miał pełny read i spodziewał się takiej karty przeciwnika, to zagrał ok, ale nigdzie o tym nie napisał.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    heh,miał pare 3 na flopie,też na jego miejscu bym nie spasował,a moze nawet zrobilbym check/raise

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    eee

    a na co obstawiales przeciwnika ? na A3 ? Na turnie, dochodzi T -> masz dwie wyzsze karty od swoich 99, mozliwosc koloru i jeszcze podbijasz ? Check na turnie i check, ew. fold river.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Dla mnie Kajtush zagrał jak pros.Grubo po flopie, jeszcze grubiej po turnie a na riverze ewentualny check.

    A tak na poważnie, to może te bety były za duże jak na zwykłą gre ale jeśli na stole odbywała sie radosna twórczość w tym stylu ( typu drogie drawy i calle do najniższej pary ), to trzeba łapac okazje i naparzać tak jak zrobił to nasz bohater.