Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez spox Zobacz posta
    okok moze troche z bluzgami mnie ponioslo (byl powod), ale przy wchodzeniu na koejne stoly poziom obcizenia procesora jest maxymalny(gdy toczy sie juz gra nawet na 6 stolach jest ok) ale wlaczenie party poker lobby w celu wejscia na inne stoly czesto powoduje zawiechy zwlaszcza wieczorami i z tym mogliby cos zrobic
    to mialem na mysli peace
    nie płacz, jest budyń

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez spox Zobacz posta
    okok moze troche z bluzgami mnie ponioslo (byl powod), ale przy wchodzeniu na koejne stoly poziom obcizenia procesora jest maxymalny(gdy toczy sie juz gra nawet na 6 stolach jest ok) ale wlaczenie party poker lobby w celu wejscia na inne stoly czesto powoduje zawiechy zwlaszcza wieczorami i z tym mogliby cos zrobic
    to mialem na mysli peace
    zgadzam sie z Toba,wlaczenie lobby podczas gry to problem ale z cala reszta nie mam zadnych problemow. zadnych.

  3. #13
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    10-12 stolow. Nigdy jeszcze sie nie zawiesilo.

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Wiesza mi sie co 15 minut... Niekiedy tak, ze trzeba restartowac przegladarke... Jeszcze 2000 rak i przenosze sie gdzie indziej! Ale pisze o Anywhere Beta, pod Macintosha... Oprogramowanie pod windowsa pewnie lepiej dziala....

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Wlasnie przegralem przez software sng heads up, zawiesilo sie jak blindy byly juz wysokie, nie zdazylem wrocic na czas i jedna reke w gre stolikowej, kiedy mialem nuta....

    ehhh...

    Zaden bad beat nie wkurza tak jak oprogramowanie party poker )

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    najgorszy jest red kings (on game) ostatnio parwie monitor za okno wyrzucilem

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    co do party, to fajny bonusik jest dla nowych graczy: 120% do 200$

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ja zawsze gram 4-6 stolow i mam odpalone z 6-7 programow podczas gry (PT, PAHUD, betpot, spadeeye, FreePHG, PartyPlanner) i nigdy nawet na sekunde mi sie nie zawiesilo. Za to jak wczoraj odpalilem FTP to przy 4 stolach i PT + PAHUD to sie wogle grac nie dalo takie lagi