Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    ostatnio z dosc dobry skutkiem pogrywam na titan to chyba ipoker network,poziom mi odpowiada ale wybor gier jest mały szczegolnie dla OMAHA ,ktora wydaje sie byc bardziej profitowa.Gdzie jest w miare duzy ruch dla gier heads up? narazie interesuja mnie stawki w przedziale 10$-30$

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez comp Zobacz posta
    ostatnio z dosc dobry skutkiem pogrywam na titan to chyba ipoker network,poziom mi odpowiada ale wybor gier jest mały szczegolnie dla OMAHA ,ktora wydaje sie byc bardziej profitowa.Gdzie jest w miare duzy ruch dla gier heads up? narazie interesuja mnie stawki w przedziale 10$-30$
    pokerstars

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Zdecydowanie pacific poker...
    Oczywiscie, jezeli lubisz graczy, ktorzy graja kazde rozdania all in, albo niemalze kazde rozdanie podbijaja bez znaczenia co maja w kartach
    Ja uwielbiam )

    Nie wiem jak na tych wyzszych stawkach, ale na $5 i $10 tacy przewazaja... )
    Omahi tam chyba nie ma ale holdem wyjatkowo jest profitowy

    Pozdrawiam!

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    A co do turniejow HU, gdzie sa najwieksze tego typu turnieje??chodzi mi o stawki 20-50dol, bo przegladam PS i nie moge sie takowych doszukac
    ps: wlasciwie jedyne co znalazelm teraz na PS to za 22 dol, chyba tu juz nic wiecej nie ma, czy w innym roomie sa organizowane z przyzwoita frekwencja??
    Ostatnio edytowane przez krakers ; 18-04-2007 o 10:14

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Zobacz na full tilt poker

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    na Bodog.com jest duzo fishow
    Ostatnio edytowane przez Gorian1 ; 19-04-2007 o 03:48

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    ale na kogo pytanie odpowiadacie??jesli moje to na bodogu to lipnie wyglada, chodzi mi o co podobnwego jak na PSie 22wpis okolo 200 osob(moze byc wiecej) i przyzwoita pula na pierwsza trojke

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    A co do turniejow HU, gdzie sa najwieksze tego typu turnieje??chodzi mi o stawki 20-50dol, bo przegladam PS i nie moge sie takowych doszukac
    ps: wlasciwie jedyne co znalazelm teraz na PS to za 22 dol, chyba tu juz nic wiecej nie ma, czy w innym roomie sa organizowane z przyzwoita frekwencja??
    chyba źle szukałeś, na ps jest ich mnóstwo wejdz w zakładke SitnGo\Headsup\Medium i tam masz headsupy od 20 do 50 jest ich naprawde dużo

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    ale mi chodzi o turnieje HUa przyzwoity znalazlem tylko jeden na PS