Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    mozesz je zamieniać na kase lub udzial w turniejach. za 2000pkt dostajesz chyba $25

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Za 2500 PP dostajesz 25$

  3. #23
    woow coz za bonus zeby nie reloady ktore od czasu do czasu sie tam pojawiaja to juz dawno bym odinstalowal ten szit

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Nie jest tak źle, mnie wychodzi z tych punkcików RB kilkunastoprocentowy, zawsze coś...

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    bocian,moglbys napisac ile h potrzebujesz na wyrobienie 2000pkt na twoich stawkach?

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    To zależy zapewne od statusu jaki się wyrabia podczas kwartału bo jak masz Ace to punkty razy 4 liczy i wtedy już kilka procent RB wyjdzie. I do tego czym większe stawki tym więcej punktów.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Sory ze odgrzebuje watek. Ale czy te punkty sie kasuja co jakis czas jak nie bedziemy z nimi nic robic? I czy trzeba sie zapisywac gdzies zeby uzyskac status As albo king albo qeen?

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    Ale czy te punkty sie kasuja co jakis czas jak nie bedziemy z nimi nic robic?
    Kasują się na pewno jeśli w ogóle nie korzystamy z konta. Nie logowałem się dłuższy czas liczony w miesiącach i punkty zniknęły.

    Pepone

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    zastanawiam sie nad przejsciem do party poker, wie ktos jaki tam mozna obecnie otrzymac rakeback ?

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    zastanawiam sie nad przejsciem do party poker, wie ktos jaki tam mozna obecnie otrzymac rakeback ?
    Tylko to co sami oferuja oficjalnie + 10% z rake (to juz pod stołem) wiec stosunkowo niewiele...