Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Nie w sprawie RB, ale Reload.

    Sprawdźcie swoje konta w Party. Ja mam 25%(up to $100) - dali w sobote, a przez weekend nie odwiedzałem Party (przynajmniej nie to party
    Miły dodatek z okazji świąt

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    teraz bede mial nowe konto bo na starym przestal RB dzialac - moj affliate byl z usa ale teraz juz wszystko mam ok. placa wiec jestem zadowolony
    No własnie powiedz zdzisu czy udalo Ci sie założyć nowe konto na party z RB pod ten sam numer NETellera?

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Mam pytanie.

    Na początku kazdego miesiaca otrzymuje info od Party ze mam mozliwosc otrzymania reload bonusa w wysokosci 15%. (do tej pory jeszcze z tego nie korzystalem)

    i teraz moje pytanko:

    Czy jesli na poczatku nastepnego miesiaca wyplace całą kase z konta PartyPokera i potem wplace ją spowrotem tak aby otrzymać bonusa to czy wszystko bedzie ok?
    Czy moze bonus przepadnie bo trzeba wpłacic nową kase zeby go otrzymac?

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Masz 15% do 100$ więc nie powinno być problemu. Wypłacasz i pózniej wpłacasz z kodem bonusowym i masz 7 dni na wyrobienie bonusa.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez LeeSue Zobacz posta
    Masz 15% do 100$ więc nie powinno być problemu. Wypłacasz i pózniej wpłacasz z kodem bonusowym i masz 7 dni na wyrobienie bonusa.
    Niestety nie jest tak jak piszesz. Jeżeli wypłacisz jakąkolwiek kasę z konta w trakcie trwania promocji to bonus offer znika z konta.
    pozdr. kabo

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    A jeśli zrobie tak, ze wyplace cala kase pod koniec miesiaca zanim jeszcze otrzymam oferte reloada i potem wplace ja spowrotem gdy realod sie pojawi to juz chyba powinno byc wporzadku.?

    Tylko pytanie czy w takim wypadku w ogule dostane oferte raload bonus??

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez konrad1000 Zobacz posta
    A jeśli zrobie tak, ze wyplace cala kase pod koniec miesiaca zanim jeszcze otrzymam oferte reloada i potem wplace ja spowrotem gdy realod sie pojawi to juz chyba powinno byc wporzadku.?

    Tylko pytanie czy w takim wypadku w ogule dostane oferte raload bonus??
    Teoretycznie powinno być w porządku. Też sięnad tym zastanawiałem i jeżeli zostanie trochę kasy na koncie przed 1 i będzie jakiś ruch na nim to chyba powinni przyznać bonusa . Wg mnie bezpieczniej będzie nie czyścić konta do 0, ale mogę się mylić .

    pozdr. kabo

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    wlasnie wszedlem na party i patrze dali bonusa za friko 50$ mozna tez grac na zakladach wie ktos jak jak jest z partypoints z zakladow ?

  9. #19
    czy wiecie czy bonusy sa przyznawane graczom czy sa ustalane kody wazne dla wszystkich przez jakis czas - np na reload itp na dany okres czasu?

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    6
    Hej.Co można sobie kupić za te partypoints , bo jakos nic nie moge znalesc..Dajcie jakiegoś linka do ich sklepu.