Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Teoretycznie czy praktycznie? Bo ja np. mogę sobie wyobrazić kolesia 2.5/100 - gra tylko AA-QQ oraz AK i raisuje/reraisuje preflop każdą rękę która gra.

    jdx

    teoretycznie i praktycznie i nie ma nic do tego PAHUD. VP$IP jest naliczany zarowno jak koles da call, jak rowniez robi bet, czy raise - zawsze gdy doklada jakąkolwiek sumę pieniędzy do puli.

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    VP$IP jest naliczany zarowno jak koles da call, jak rowniez robi bet, czy raise - zawsze gdy doklada jakąkolwiek sumę pieniędzy do puli.
    Tak, macie rację. Przemyślałem to jeszcze raz i rzeczywiście PFR nie może być większy niż VP$IP. Ale nie z tego powodu, który wymieniłeś w powyższym cytacie. Raczej z tego powodu, który wymienił Kapol, tzn. z powodu sposobu w jaki jest naliczany PFR.

    jdx

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Aaa, Już rozumiem, bo Ty myślałeś, że na PFR nie ma wpływu to ile rąk pasujesz, a stanowi tylko stosunek call do raise. Ale nie zmienia to faktu, że moje powyższe zdanie jest 100% prawdziwe, bo już się bałem

    BTW: I tutaj nie mają do rzeczy żadne właściwości PAHUD-a. Tego typu programy jak PAHUD, czy GameTime+ tylko wyświetlają statystki podane im przez PT. Same nie zmieniają tych danych.

    pozdrawiam

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    Same nie zmieniają tych danych.

    pozdrawiam
    No jak to zmieniaja np kolor i wielkosc czcionki

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    jeśli chodzi o fold KK before flop to tu jest najdziwniejsza partia jaką widziałem w życiu... to jest cos dla tych co mówią że takie coś jest niemożliwe ( i dla tych co uważają że softy w necie są "kręcone " )

    http://www.youtube.com/watch?v=KNz-Duyx3Lc

  6. #36
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale w tym wątku jakieś 19 postów wyżej jest już link do tego filmu

    Pzdr

  7. #37
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ten film już był na forum +/- 20 razy.

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    sorry my bad