Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    8/80 jest niemozliwe, drugi wskaznik moze byc conajwyzej rowny pierwszemu, a nigdy wiekszy,

    pozdr

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    hmmm, czy w związku z tym tracker różni się w tym względzie od office'a?

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Nie używam PO, więc nie bardzo wiem o co Ci teraz chodzi.

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    moim zdaniem fold tutaj nie wchodzi w gre. farha jak wiadomo bardzo lagowal i 3betowal light. barry doskonale o tym wiedzial i mogl pokusic sie o jakichs ruch i 4betowac tutaj z wieloma kartami. farha wiedzial jak postrzegaja go inni wiec moim zdaniem fold nie wchodzil tu w gre.

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    8/80 jest niemozliwe, drugi wskaznik moze byc conajwyzej rowny pierwszemu, a nigdy wiekszy,
    Teoretycznie czy praktycznie? Bo ja np. mogę sobie wyobrazić kolesia 2.5/100 - gra tylko AA-QQ oraz AK i raisuje/reraisuje preflop każdą rękę która gra.

    jdx

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    No ale przecież jak raisuje, to automatycznie wrzuca kasę do puli, więc VP$IP też rośnie.

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Wg. mojej wiedzy VP$IP to jest stosunek liczby rąk z którymi gracz dobrowolnie włożył kasę do puli do całkowitej liczy rąk które dostał. AFAIK VP$IP nic nie mówi na temat tego ile konkretnie kasy dany gracz włożył do puli. Więc jeśli ktoś gra tylko AA-QQ oraz AK, czyli 34 z 1326 możliwych rąk w Holdemie, to ma VP$IP 2.5%. I mogę sobie wyobrazić kolesia który z takimi kartami preflop będzie tylko i wyłącznie raisował lub reraisował. Więc teoretycznie 2.5/100 jest IMO jak najbardziej możliwe.

    jdx

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Używając PAHuda PFR nie może być większy od VP$IP - może być co najwyżej równy (VP$IP >= PFR), więc Twoje 2.5/100 to w PAHudzie będzie 2.5 / 2.5

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Dziwne. Pierwszy raz o tym słyszę. Można gdzieś poczytać o tej właściwości PAHUD-a?

    jdx

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    PFR jest to procentowy stosunek rąk, z którymi podbijasz do wszystkich rąk. A nie do tych, gdzie włożyłeś pieniądze do puli.