Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. Witam,

    Jest mi przykro, ale to nie ja zajmuję się sprawami technicznymi. Taką dostałem informację i nie jestem z tym nic w stanie zrobić. Nie zmienia to faktu, że problemy techniczne wynikające z winy BossMedii (a nie poker roomu notabene), czasami się zdarzają. Różnica jest wtedy taka, że gdy występuje błąd, to rozłącza wszystkich lub więkoszość graczy przy stole, a nie tylko jednego.

    Naprawde nie jestem technikiem, żeby ocenić czy masz rację Ty, czy BossMedia. Dodam tylko, że niejednokrotnie byłem świadkiem jak zwracali pieniądze za błędy z ich winy.




    Pozdrawiam,

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Witam
    http://www.angielskie.republika.pl
    jak mozna zmienic jezyk na angielski?
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 09-01-2015 o 12:25

  3. No niestety nie można jak narazie. Planujemy wprowadzenie anglojęzycznej wersji, ale to jeszcze może zająć trochę czasu.

    Pozdrawiam,

  4. #14
    Po dzisiejszej aktualizacji mam problem z softem BM. Po otwarciu kilku stołów nie mogę przechodzić pomiędzy nimi za pomocą skrótu w górnej części okna. Po uaktywnieniu na przykład stołu nr 1, w sktótach wyświetla się że mam aktywny również 3 i 5 co uniemożliwia przejście do nich i musze korzystać z paska zadań a nie jestem do tego przyzwyczajony . Czy tylko ja mam ten problem, czy może jeszcze ktoś, a jeśli tak to czy ten problem zostanie naprawiony?

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    ja wogole nie moge otworzyc pokera

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    u mnie wszystko działa a i widzę pojawilo sie kilka nowych przydatnych opcji

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    10
    Witam, u mnie zdarza się, że dany stół automatycznie jest gaszony, znika bez żadnego komunikatu co prawda pieniądze też wracają do salda głównego, ale czasem jest tak, że odbywa się to podczas rozdania co jest irytujące.
    Ostatnio edytowane przez *Banan ; 30-11-2007 o 14:24