Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: blokada konta

  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Świętochłowice
    Posty
    58
    to chyba jakies nieporozumienie, wplacilem wczoraj d pokergalaxy 50E tak zaby sobie przypomniec jak sie gra , to bylo ok 1.00 gralem do 3.00 poszedlem spac. wstarem rano pogralem z 1.5h i chce zamknac stoliki a tu mi komunikach YOUR ACCOUNT HAS BEEN LOCKED :/ jest to mozliwe ze to jakis blad bo zostalo mi tam 40E i nie wiem co mam zrobic napisalem do END supportu i PL ale narazie cisza .. naprawde dziwna sytuacja pozatym gralem u nich juz jakeis 3mce temu albo 4 i nie bylo zadnych problemow ... co o tym myslicie ?

    DAniel

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Świętochłowice
    Posty
    58
    pomoze mi ktos ? moze ktos z pokergalaxy ?? ehh

  3. Witam,

    Odpisałem Ci na maila.

    Pozdrawiam,

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Świętochłowice
    Posty
    58
    Dear Daniel,

    Thank you for the email regarding your poker account.

    The account that you are referring to has been locked due to play deemed inappropriate or consistent with fraudulent activity.

    If you have any further queries regarding this issue, please do not hesitate in contacting us.

    Kind Regards,


    to sa chyba jakies kpiny , nie zlamalem zadnego regulaminu i nikogo nie oszukalem mogl by mi to ktos dokladnie przetlumaczyc ? wplacilem 170 40zl przegralem i teraz mam byc 130zl w plecy spowodu ich wymyslow ? :// 3h gralem ... co mam zrobic ?

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Świętochłowice
    Posty
    58
    oni maja mi prawo skofiskowac moj depozyt nie podajac powodu ? bo ja dalej nie wiem o co im chodzi ...

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Rzeczywiscie troche dziwne, skoro jestes w plecy 10Euro... Moze uzywales jakiego "niedozwolonego" programu wspomagajacego...? Mysle, ze tu Lukasz z PokerGalaxy powinien na priv ci wyjasnic twoje przewinienia

    Porzadna firma w takim wypadku oddaje wplacone pieniadze i banuje takiego osobnika na swojej platformie. Mozesz sam sobie odpowiedziec na to pytanie czytajac wnikliwie regulamin.

  7. Witam,

    Zapytam o co im chodzi, ale szczerze mówiąc niewiele mogę pomóc, bo nie mam dostępu do takich informacji, tzn. takich, że ktoś łamie regulamin poprzez jakieś nielegalne praktyki.

    Tak czy inaczej musisz sam z nimi rozmawiać.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez curtis Zobacz posta

    to sa chyba jakies kpiny , nie zlamalem zadnego regulaminu i nikogo nie oszukalem mogl by mi to ktos dokladnie przetlumaczyc ? wplacilem 170 40zl przegralem i teraz mam byc 130zl w plecy spowodu ich wymyslow ? :// 3h gralem ... co mam zrobic ?
    plakac, zadam pytanie ktore juz pare razy zadawalem :

    - ludzie po chuj wplacacie kase do gownianych firm ?????

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    znow kogos zbanowali naprawde coraz wiecej tu tego typu watkow masakra !!

    P.S. zadzwon do nich !!

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Świętochłowice
    Posty
    58
    ale do kogo do boss medii galaxy czy moze webdollara :/

    dla pana od PokerGlaxy:

    Nie bylo zadnych nielegalnych praktyk. przyznam sie szczrze ze jak mialem 17 lat (teraz mam 20)

    to kombinowalem na sportingbet chiping dumping , ale od 2 lat gram normalnie i nigdy mi sie takie cos nie przydarzylo. nigdy nie mialem problemow z wplata albo wyplata. nie wiem czy np. boss media moze zbanowac moje IP na wszystkich pokerroomach ktore obsluguja. bo nie chodzi mi juz takze celeb po ym incydencie z galaxy :/

    WHAT THE FUCKKKKKKKKK ? ://

    nawet Palo mi nie mogl pomoc (

    a 40E stracilem na rzecz zlodzieji z Boss Mediia PokerGalaxy albo WebDollara nie wiem kogo mam obwiniac , Webdollar nie odpisuje na maile ...