Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    Witam!

    Muszę się tutaj wyżalić, a może ktoś miał podobny problem wcześniej na BossMedia (wchodzę przez i4poker). Grałem sobie właśnie SNg shorthanded na tej stronce, skończyłem, tak dla orientacji zrobiłem cash out żeby zorientowć się ile mam kaski w euro (na Bossie podają w dolarach)...wciskam CASH OUT i ...cos tam FAILED. Zdarzało się to wczesniej, nawet nie pomyslałem, że coś może być nie tak jak trzeba i poszedłem zapalić. Wracam po 5 minutach, sprawdzam konto a tu 0$. To samo na stronie internetowej, sprawdzałem na b2b i Bossie, zero, echo, wcieło..nie ma. Historia transakcji kończy się na wczorajszym dniu i to koło południa. Skontaktowałem się z supportem na i4poker, nic nie poradzili, przekazali sprawę działowi technicznemu, mam czekac na maila. NIe wiem co o tym wszystkim myśleć, nigdy nie miałem podobnej sytuacji!!! Może kiedyś cos podobnego się zdarzyło, ale po ponownym zalogowaniu wszysko było już ok. Co to może być? Wykluczam wejście na moje konto. Zreszta w 5 minut nikt by nic nie zrobił i byłaby historia. A jest wyczyszczone dokładnie na 0. Miał ktoś podobną sytuację???

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    własnie wydawalo sie ze mi tez zniknely na i4 boss media jakies grosze i nie wiadomo gdzie sie podzialy wiec problem tu moze byc podobny :/

    moj kumpel podczas przewalutowania pieniedzy na i4 tez tego doswiadczyl , pieniadze zniknely

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    I odzyskał kasę? Skontaktowali się z nim? Mi nie wcieło nawet groszy tylko kawałek gotówki, wszystko co tam u nich miałem. NIe chce podawać kwot, ale nie jakieś 10 czy 100$. Nie wiem ale jak wszystko się wyjaśni juz chyba więcej nie zaryzykuje na Boss Media.

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Nie jestem pewien , ale tak samo nic nie mogli znalezsc zadnych uchybien z ich strony ale o ile wiem cos tam, cos tam napisal i ostatecznie udalo mu sie odzyskac pieniadze.

    Co do Boss Medii mysle ze w przypadku pokerromow gdzie nie nastepuja takie przewalutowania jak np. w Celebie mysle ze takich problemow by nie bylo

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    Dzieki za info, mam nadzieję że nie będą mi wciskali, że nie wiem co ...i kasę oddadzą. Zmywam się z Bossa. Nie żebym robił antyreklamę ale jestem wciąż w szoku.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Grałem w kilku romach na Boss Medii i nigdy nie miałem problemów z kasą. IMO to wina i4poker.

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    dalej mysle ze to bardziej wina i4 bo oni tylko wymyslili przewalutuowanie pieniedzy : ) osobiscie do Bossa nic nie mam

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Dokładnie dzisiaj rano miałem podobną sytuację. Zakończyłem granie wczoraj w nocy przed pierwszą, wyłaczyłem oprogramowanie i kompa.
    Dzisiaj po zalogowaniu się na stronie był bilans zerowy, uruchomiłęm soft BM i za drugim razem kasa się tam pojawiła, wyłączyłem soft i pieniadze wróciły na swoje miejsce.
    Coś ostatnio plaga z tymi znikającymi pieniędzmi nie tylko w BM.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    Sprawa wyjaśniona, pieniądze się pojawiły, support pisze


    "Szanowny Panie,

    Uprzejmie informujemy, że fundusze znajdują się już na Pana koncie Boss
    Media Poker.
    Prosimy przyjąć wyrazy serdecznych przeprosin za powstałe problemy
    techniczne.
    Przepraszając chcielibyśmy zapewnić, że o zgromadzone na kontach pokerowych
    środki może Pan być zupełnie spokojny.
    Życzymy Panu wielu wygranych partii.
    Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz przepraszamy.
    i4poker support
    Piotr"

    Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło. Support oceniam wzorowo, naprawdę się musieli postarać. Myślałem, że już po kasie.
    A przynajmniej na długie tygodnie uciążliwej walki. Takie przypadki się zdarzają. Jednak sam soft
    z pewnością wymaga małego upgrade`u.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ___$___ ; 21-03-2007 o 19:43

  10. #10
    No to pieknie!!! Mam ta sama sytuacje co kolega ktory zakladal ten temat, tez mi caly bankrol zniknal i troche tego bylo:/
    A najgorsze jest to ze jak dzwonilem do supportu to gosc powiedzial ze dostal meila od boss medi ze juz jest wszystko ok ze jakas byla bledna tranzakcja ktora nie przeszla (zadnych tranzakcji od wczoraj nie robilem).
    Na koncie dalej mam 0$