Strona 75 z 90 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 898

Wątek: Towergaming

  1. #741
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    i daj znac czy sie zgodzili

  2. #742
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    14
    No wysłałem im dwa maile ale chyba ich support w weekendy nie pracuje bo livechat też jest niedostępny. Zobaczymy co mi powiedzą, może uda mi sie jednak jakoś zdeponować kasę i uzbierać te parę punktów.

  3. #743
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Jaki jest poziom na FR:P?

  4. #744
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Ile sie czeka na reload? Bo gram juz 3 dni pisze do nich zeby mi dali a oni, ze to ma byc niespodzianka. Jak mam grac za frajer to zmienie siec...

  5. #745
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    14
    Nie ma absolutnie żadnych szans na jakiekolwiek negocjacje z nimi w kwestiach bonusów, jeżeli zabraknie kilka punktów to niestety oni nie są w stanie nic zrobić bo było by to nie fair wobec innych graczy - to tak na przyszłość

  6. #746
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Jaki jest poziom na FR:P?
    Zdecydowanie odradzam gre na Ongame na NL100 FR. Rozgrywajac 13 000 rozdan i robiac notatki o wszystkich graczach znalazlem jedynie 4 donkow. 80% to rocki grajace multitabling, z ktorymi gra ani nie jest przyjemnoscia, ani nie przyniesie Ci dochodu. Wygrac mozesz buyina jedynie, jesli trafisz na AA vs KK, a poza tym to oni siedza na wszystkich stolach i wymieniaja sie miedzy soba kasa, generujac swoj przychod chyba jedynie dzieki bonusom.

    Ja nie mam cierpliwosci siedziec tam z nimi i wczoraj wyplacilem kase i nie bede na razie gral stolikow. Po pierwsze NL100 to nie sa stawki, ktore wzbudzaja we mnie emocje i nieraz grajac 8 stolow lapalem sie na tym, ze przysypiam, a po drugie dla mnie poker to rowniez rozne style gry, blefy i niestandardowe zagrania, a tego na NL100 na Ongame nie uswiadczysz.

    Doswiadczeni gracze mowia, ze NL200 to juz jest to i tam gra sie ciekawie, ale ja na razie nie mam na to sil ani odpowiedniego bankrolla, wiec wracam do turniejow. Jestem jednak pewien, ze jesli kiedykolwiek zrobie comeback na cash games, to albo bedzie to NL200, albo nie bede ich gral wcale.

  7. #747
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Zdecydowanie odradzam gre na Ongame na NL100 FR. Rozgrywajac 13 000 rozdan i robiac notatki o wszystkich graczach znalazlem jedynie 4 donkow. 80% to rocki grajace multitabling
    Przez chwilę myślałem, że omyłkowo kliknąłem na wątek o dowcipach...

    Intelowiec, grałeś zawsze o 9-tej rano, czy jak?

    Pepone

  8. #748
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    jak jeszcze grałem w holdema to jak pamiętam na nl100 było na full ringach sporo idiotów na ongame
    INTELOWIEC, to graj sobie 4-6 stolików 5max( rakie i bonusy jak przy 8 full jak nic ),a przekrój graczy masz bardzo różny i jest już na pewno miejsce na ciekawsze nie konwencjonalne zagrywki pod gracza, i zupełnie się nie zgadzam z tym ze na nl200 będzie się grało łatwiej, bo i zupełnie nie wiem na podstawie czego tak wnioskujesz?
    Na 5 max czym wyżej tym bardziej agresywnie,na 10 max im wyżej tym więcej regularsów tagów więc i trudniej o systematyczne wygrane(choć jak kojarzę po blogach to ludzie na ongame sobie świetnie radzą,choćby poczytaj bloga kości smoka na Tlpokerze(jeżeli przekręciłem nick to z góry przepraszam)

    http://koscismoka.tlpoker.pl/
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 02-12-2008 o 10:05

  9. #749
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Hahahahaha, CZTERECH DONKÓW?

    INTELOWIEC, a kogo Ty w takim razie uważasz za donka, chętnie poznałbym Twoją definicję. Ja owszem też na NL100 FR Ongame znam czterech donków, tyle, że jest to przeciętnie czterech donków na stół.

    Czy goście grający 21/2, 13/1, 8/1, 45/23, 14/3 itp itd (a takich jest mnóstwo) to są dla Ciebie rocki grające multitabling?

    Ale niech, weźmy chyba najczęstszego regularsa na tych stawkach, gościa o nicku dosbirds. Teoretycznie ma staty 18/10 czyli na pierwszy rzut oka niezłe, ale przy bliższym spojrzeniu zobaczymy, że gość gra koszmarnie przewidywalnie, w dodatku przed flopem zawsze minbetując!! (ale za to często, stąd wziął mu się wysoki PFR) Znając jego przewidywalny styl jest łatwy jak dziecko do outplayowania. Ale mimo tyak chujowego stylu, gość jest minimalnie wygrywający (a próbkę mam na niego już ponad 20k), resztę trzepie na bonusie i miesięcznym hand challange.

    Skoro taki gośąć jest do przodu to jaki styl muszą prezentować inni???

    Zresztą zerknąłem na Twoje ostatnie rozdanie z "gorzkich żali" i już w tym (pierwszym lepszym przecież) rozdaniu siedzi z Tobą przy stole kosmiczny dawca o nicku KareemSaid (co z tego, że regs, skoro fish). To akurat dziwnym trafem jeden z tych czterech, czy też uważasz go "solidnego rocka"?

  10. #750
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    no tak tak, jak nie wygrywac na FR w sieci ongame to gdzie... bo na PS czy FTP jest duuuuuzo wyzszy poziom.