Strona 85 z 90 PierwszyPierwszy ... 35758384858687 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 898

Wątek: Towergaming

  1. #841
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    ja 4 dni temu dostałem takie ło


    You have been offered:
    No Deposit Required
    Bonus Amount: $563
    Clearing Rate: 8x
    Release Increments: $50
    Bonus Expires in: 60 days

    ..

    mam nadzieje ze to tylko jakiś chory pomysł jakigoś zarządu ongame i po protestach pewne tysięcy graczy zaniechają tego pomysłu o ktorym mowa w temacie


    można by na forum zrobić petycje i podpisywać się przeciwko nowemu systemowi najlepiej na forum 2+2 ale ja tak dobrze angielskiego nie umieć ... ("cos w stylu oto lista graczy którzy opuszczą ongame " może by wzieli takie cos pod uwage ...)

  2. #842
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Wg mnie głównym problemem może być dramatyczny spadek ruchu na Ongame i ew. bankructwo niektórych roomów (no ale raczej nie Towerka, Hollywood, Betssona czy Heya).

    Bo gorsze warunki bonusów moga być z kolei zrekompensowane przez odejście ostatniej grupy regsów i kolejne znaczne obniżenie poziomu.

    Warto jednak zastanowić się na wszelki wypadek nad zmianą sieci.

    PS/TFP zawsze pozostaje w odwodzie, ale zastanawiam sie nad ipoker.

    Nie wiecie, czy roomy z tej sieci mają jakąś sensowną ofertę dla Fullringowców-grinderów?

  3. #843
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Support:

    Since we changed our system we don't offer reload bonuses anymore.

    These changes have allowed us to improve what we can offer you. Tower Gaming’s new program can be broken down into two distinct categories:

    1. Rewards earned through Loyalty and increased play such as Points for Cash – up to 40% Valueback.
    2. Rewards won by participating in an expanded range of Special Promotions such as Point Races, $16,000 in ADDITIONAL Freerolls and weekly Tower Hours

    These multiple chances at extra cash rewards give you more cashback than you would have had with the former 8x bonuses.


    To take part in the point races, simply fill in our Player Survey to give us some more information about you and we will match you up with similar players in special races for cash prizes. You can access the survey from your ‘My Account’ page then click on ‘Promotions’. You can find the survey by clicking ‘Player Survey’ in the Point Races description, Stay up to date with your position on your My Account page, and watch your email for new Point Race opportunities!

    Zastanawia mnie jakim cudem ta oferta ma byc lepsza niz reloady x8 ?

  4. #844
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Zastanawia mnie jakim cudem ta oferta ma byc lepsza niz reloady x8 ?
    A widziałeś gdziekolwiek, np. w poku, aby ktoś wprowadzoną przez siebie zmianę opisywał, że "będzie gorzej"?

    Zobaczymy co dadzą w "point race".

  5. #845
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    no mi zaproponowano wspaniałomyślnie 15pkt za 1$, wiec to w końcu logiczne że jest to lepsza oferta niż 8pkt za 1$,bo w końcu oni wiedzą co jest dla mnie najlepsze
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 27-01-2009 o 23:13

  6. #846
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Ucieli kurze złote jaja

  7. #847
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    42
    sami też na tym stracą, myślicie, że jak spadnie ruch w sieci ongame to wrócą bonusy x8? (;

  8. #848
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Niestety raczej watpie aby wrocily w najblizszym czasie, skoro juz zdecydowali sie na tak konkretny ruch aby je wycofac. Zastanawia mnie co innymi roomami sieci np hey czy hollywood. Logicznie myslac jesli zmiany dyktowane sa nowa polityka ongame to reloady x8 powinny zniknac ze wszystkich roomow, ale moze jednak ktorys sie uchowa?

  9. #849
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Ja wlasnie przenioslem sie z hollywood na Hey bo tam bonusy padly jeszcze szybciej niz na tower...

  10. #850
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    3 miesiące temu wpłaciłem jakieś grosze z zamiarem budowy bankrolla na tym roomie. Miałem wiele chwil zwątpień, przez ten niewydarzony soft, kiedy czegoś nie zauważyłem, kiedy mi coś się zawiesiło itd. W końcu jako tako się przyzwyczaiłem, zbudowałem rolla, żeby grac już nie "non profit". Dostaje majla od supportu, że nie ma bonus dealer i mogę w point shopie uaktywnić sobie inny bonus.
    Idę i widzę, że za 280 pkt dostanę 10 $.

    Szkoda mojego straconego czasu.
    Ja już zrobiłem cashout większości pieniedzy, pewnie jak wielu podobnych mi graczy.

    Jak dotąd jednyne argumenty przemawiające za grą na Ongame to wysokie bonusy,niski poziom graczy i duży traffic.
    Logicznym się wydaje, że ucięcie bonusów będzię miało ogromny wpływ na pozostałe "plusy" Ongame.
    .. Ale może się myle i "tęgie głowy" z Ongame wiedzą lepiej....