Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    A jak oceniacie zagranie Villana?
    Tia... po co Villan wchodzil po re-raisie z taka reka to nie wiem.
    Potem trafil K i pewnie przez to stracil jeszcze wiecej kasy, albo na kickera albo na AK lub nawet seta. Slaabo

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jak widac na tlp hero mial

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Call all-ina bez sensu, no chyba ze hero mysli ze villian blefuje .
    Na turnie imo push albo check.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    Wydaje mi się, że poważnie tylko w grę wchodzą tu 2 ręce:

    1. , i raczej tak by to wyglądało od początku do końca, szczególnie pre-flop podbicie 100$. I na tą opcję bym stawiał. Mimo to nie ma szans spasować już po flopie naszego KJs.

    2 . , tu podbicie na flopie zdaje się być tak wymierzone by nie dać żadnej informacji o monster w ręku, pre-flop jednak trochę za ostro (reraise w sumie 9bb), ale brak info o graczu czy jest zdolny do takich ataków


    Z pozostałych ewentualnie rozpatrzyć można

    3. kompletny blef, co z opcji drugiego rzutu wydaje mi się tu całkiem mozliwe.
    I przpadkowo trafiony draw na kolor na flopie. Później continuation bet na turnie.
    No i cóż to 350$ przebicie (stone cold bluff) na river mimo niczego w ręku ale w stosunku do wielkiej już puli (181,5 bb) i możliwości pasa Hero, opłacalne.

    4., tu z kolei 100$ pre-flop zdaje się trochę za ostre i dość czytelne, dałbym może 105$. Tak jakoś dla nierównego rachunku.

    5., dwa pozostałe króle tu już mamy, statystycznie najmniej prawdopodobna acz możliwa i logiczna na całej szerokości tego rozdania

    6. na równi z , ze wskazaniem na 66. Ale byłaby to bardzo, nazwijmy to dzika gra. Jeśli np pre flop zdecydował sie zacząć wywierać presję na tym stole (Boss Media weak tight special). Ale limit spory, no nie wiem, może nie)

    7. Jeśli jest to dobry gracz na tym limicie i wie jak zrobić tu duże pule, może mieć coś na dwie niskie parki czy nawet strita.


    P.S. Osobiście nie gram Cash Games a wyłącznie SNGs więc mój osąd może być tu mocno chybiony. Ciekawe co też on tam miał???

    P.S.2 Jestem tak ciekawy, że sprawdzam z parką kaczek
    Ostatnio edytowane przez ___$___ ; 22-03-2007 o 07:44