Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    gdansk
    Posty
    20
    wybieram sie na ten turniej 17,chce pojechac samochodem jesli by byli chetni zeby razem pojechac zawsze wiecej osob do paliwa chyba ze ja moglbym sie do kogos dosiasc.czekam na sygnaly.gdansk

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    O właśnie, może by się określiło więcej osób z trójmiasta kto i jak jedzie, bo widze że jest już kilka osób zapisanych, a kilka się pewnie jeszcze dopisze.

    Ja do tej pory myślałem o tej wiosennej puli na bilety EX/IC (bodajże 34 zł za bilet jak się kupi 10 dni wcześniej), ale samochód też byłby niezłą opcją.

    Tak więc wypowiadać się co i jak kto widzi

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Ja tez myslalem o pociagu,ale mozna pomyslec o alternatywach :P

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Wchodzę w to A ile na benzynę trzeba się dorzucić?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Lepiej zapytaj ile prowizji bierze szofer

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Hello!


    Mój plan podróży na turniej 17 kwietnia, wygląda następująco:

    Wyjazd pociągiem ekspresowym z Sopotu: godzina 06.21,
    przyjazd - Warszawa Centralna: godzina 10.48


    Powrót - Wyjazd z Warszawy pociągiem pośpiesznym: godzina 00.20,
    przyjazd - Sopot: godzina 05.32


    Cena biletu na pociąg ekspresowy wraz z miejscówką, wynosi w promocjii "Super Bilet" 36 PLN. W tym przypadku bilet należy kupić najpóźniej na tydzień przed wyjazdem. Cena biletu normalnego na pociąg pośpieszny z Warszawy do Trójmiasta wynosi około 45 PLN.
    Wszystkich zainteresowanych graczy z Trójmiasta i okolic, zachęcam do wspólnej podróży. Można by w tym celu, równocześnie nabyć bilety, aby mieć miejscówki w jednym przedziale. Warto pamiętać, iż pula biletów promocyjnych jest na każdy pociąg ograniczona, prawdopodobnie właśnie ze względu na miejscówki, wobec tego nie zaszkodzi kupić je zawczasu.
    Do zobaczenia w pociągu i na turnieju.


    Pozdrawiam



    MICHAŁ

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No też o takiej podróży właśnie myślałem i jest to chyba bardzo dobra opcja.

    Tak więc pozostaje się umówić i kupić bilety - kiedy? gdzie? i kto jedzie z nami ?

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    ja jade. 8)

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No to ekipa z wypadu do Katowic już jest 8)

    Trzeba się teraz zgadać jakoś i przejść po te bilety żeby się potem nie okazało że za późno się zebraliśmy.

    Mi pasuję codziennie w tygodniu godzina 16:30+, no i w weekendy oczywiście też.

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    gdansk
    Posty
    20
    mysle ze paliwo do w-wy i z powrotem okolo 150-160zl i wracamy kiedy chcemy ale jak nie to chetnie tez bym sie wybral pociagiem bo samemu nie chce mi sie jechac.jesli bysmy sie zebrali w 4-5 osob to na to samo wyjdzie.dajcie znac