Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    29
    Mam pytanie odnosnie wyplaty srodkow z pokerroomu na MB. A mianowicie, czy istnieje jakies niebezpieczenstwo, ze ktos sie zainteresuje wielkoscia przelewu (np. US)? Chodzi mi o przelew +50k zl. Na pewno wielu z Was robilo juz podobne przelewy, wiec prosze o sprawdzone informacje.
    btw. sa jakies inne zagrozenia?

    A jaka sume mozna bez strachu przelac na konto bankowe z MB?

    Z gory dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez DNuggets Zobacz posta
    Mam pytanie odnosnie wyplaty srodkow z pokerroomu na MB. A mianowicie, czy istnieje jakies niebezpieczenstwo, ze ktos sie zainteresuje wielkoscia przelewu (np. US)?
    w jaki sposob US moze wiedziec ile pieniedzy przelewasz sobie z Malty do Gibraltaru (i vice versa)?

    Cytat Zamieszczone przez DNuggets Zobacz posta
    A jaka sume mozna bez strachu przelac na konto bankowe z MB?
    Wszystkie transakcje, zdaje sie, powyzej 15k e bank musi zglaszac "odpowiednim" urzedom.

    Kiedys sie tym interesowalem to podobno sprawdzalo to kilka osob a przelewow takich codziennie w Polsce jest kilka milionow...Nie wiem jak jest teraz...

    Jesli masz taki "problem" to byl kilka miesiecy temu temat "jak wyplacic wieksze pieniadze" albo cos w tym stylu. Poszukaj a znajdziesz.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Poczekaj na karte MB lub uzyj Netka - bedzie bezpieczniej.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez DNuggets Zobacz posta
    Chodzi mi o przelew +50k zl. Na pewno wielu z Was robilo juz podobne przelewy,
    smiem twierdzic ze nie tak wielu, a Ci ktorzy tyle wyplacali, na pewno to dzielili jakos