Strona 24 z 98 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 972
  1. #231
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    394
    Hm... ten drugi numer ( tudziez pierwszy ) jakos mniej "miodnie" sie czyta. Czy to tylko moja opinia? EPT na iles tam stron i massssa reklam.

    Pzdr

  2. #232
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Chetnie bym sie wypowiedzial, ale jest 21 kwiecien a ja jeszcze nie doznalem zaszczytu otrzymania gazety.

    Dostane pewnie w maju, zeby poczytac sobie o relacji z EPT o ktorym nikt nie bedzie wteyd pamietal. Zakladam ze sytuacja (chodzi mi o poslizg w otrzymywaniu gazet) sie nie zmieni, stad mam pytanie do przedstawicieli CP: czy istnieje mozliwosc anulowania prenumeraty (w sensie zwrot kosztow - cena gazety ktora otrzymalem dotychczas).

    Przedstawicieli CP na tym forum jest cala setka, tak jak pracownikow ktorzy odpisuja na emaile, wiec spodziewam sie dostac natychmiastowo odpowiedz :/

  3. #233
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    W Emipku w Gdyni jest dostępnych kilka egzemplarzy, aczkolwiek od wczoraj o jeden mniej

  4. #234
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Wiem ze pierwszy egzemplarz byl - free - ale jezeli ktos mialby na zbyciu to odkupie Prosze na Priva

  5. #235
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Napisz maila do redakcji, będziesz mógł kupić drogą wysyłkową za 9.90 PLN i złoty cośtam za przesyłkę - jak tak zrobiłem i jakoś poszło.

    A za opóźnienia w przesyłkach nie winiłbym tak od razu ludzi z CP - pierwszy numer miał jak byk pieczątkę z poczty sprzed ponad DWóCH TYGODNI od dostarczenia do mnie do domu. CP zrealizował zamówienie w 2-3 dni. Tak więc to chyba jednak w dużej mierze wina Poczty Polskiej...

    Pzdr

  6. #236
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Dzieki Bocian za info Na pewno do nich napisze

  7. #237
    Dobra wiadomosc dla sympatykow Card Player Polska: oprocz EMPiK-ow miesiecznik jest juz do kupienia w punktach sprzedazy Kolporter w calym kraju. A przy okazji, zawartosc trzeciego numeru i fragmenty artykulow mozna obejrzec na naszej stronie www.cardplayerpolska.pl .

  8. #238
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jest juz 3 numer w sklepach???

  9. #239
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    jest juz 3 numer w sklepach???
    Trzeci numer w Kolporterze i EMPiK-u zaraz po dlugim weekendzie.

  10. #240
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Czy jesli nie dostalem jeszcze drugiego numeru to oznacza to ze juz powinienem sie martwic?